"Львівська сотка. Осінь": на Львівщині відбувся благодійний веломарафон

"Львівська сотка. Осінь": на Львівщині відбувся благодійний веломарафон

"Львівська сотка. Осінь": на Львівщині відбувся благодійний веломарафон
Суспільне Львів

Сьогодні, 2 жовтня, на Львівщині відбувся благодійний веломарафон "Львівська сотка. Осінь". Його учасниками стали 300 спортсменів та аматорів велоспорту з усієї України. Змагання пройшли під гаслом "Stand with Ukraine". Адже основна мета цьогорічного веломарафону — збір грошей для підтримки Збройних Сил України. 

Змагання стартували вранці о 10:25 з вулиці Стрийської у Львові. Далі спортсмени вирушили до села Загір'я, звідки і розпочався заїзд. Згодом учасники марафону поїхали до Бібрки, а звідти — на фініш до села Раковець. На маршруті їх супроводжували поліцейські та медики.

Старт заїзду
Старт заїзду. Суспільне Львів

Єгор Панченко — досвідчений велосипедист. Він приїхав з Києва. Чоловік каже, що є постійним учасником веломарафонів.

"Все моє життя — це велопробіг. Суперники дуже сильні зібралися, у вас найкращі гонки цього року і єдині гонки, які є цього року. Тому ми до вас завжди їздимо, беремо квитки заздалегідь, адже знаємо, що у вас усе буде "bellissimo", — каже Єгор Панченко.

Львів'янка Олександра Чадних — аматорка. Вона бере участь у велопробігу вдруге.

"Налаштовувалась гарно, але погода трішки зіпсувала настрій. Але є якісь цілі, заради яких ти весь рік катався. Хочеш якось себе показати в кінці сезону і звісно допомогти ЗСУ — це класно", — каже велосипедистка.

Для заїзду зареєструвались велосипедисти з різних куточків України
Для заїзду зареєструвались велосипедисти з різних куточків України. Суспільне Львів

Організатором веломарафону є громадська організація "Lviv Bicycle Club". Менеджерка з комунікації Тетяна Кузьмінська розповідає, для участі в марафоні зареєструвались учасники з усіх куточків України. Найбільше — із Заходу країни та Києва.

"Це вже третій наш благодійний захід в цьому сезоні. Перші ми проводили в режимі онлайн. Ця "Осіння сотка" проходить вже офлайн. Усі організаційні витрати мінімізуємо і усі зібрані кошти ми максимально передаємо на потреби ЗСУ. Сьогодні у нас стартували 300 учасників. Це був ліміт, який ми ввели з урахуванням умов безпеки", — каже Тетяна Кузьмінська.

Учасники заїзду
Учасники заїзду. Суспільне Львів

На весняній "Львівській сотці" організаторам вдалось зібрати та передати фонду "Повернись живим" 120 тисяч гривень. А на веломарафоні "Gran Fondo" організація зібрала 100 тисяч для ЗСУ. Під час цього веломарафону організатори сподіваються зібрати не меншу суму. Остаточну суму благодійних внесків підрахують за тиждень.

Читайте також: Загроза ракетного удару з Чорного моря. Як минула доба на Львівщині
На початок