Гравець "Реала" пожертвував понад мільйон євро на боротьбу з коронавірусом

Гравець "Реала" пожертвував понад мільйон євро на боротьбу з коронавірусом

Гравець "Реала" пожертвував понад мільйон євро на боротьбу з коронавірусом Associated Press

Форвард мадридського "Реала" Гарет Бейл виділив суму в понад мільйон євро для боротьби з коронавірусом в Уельсі та Іспанії.

Про це повідомляє The Guardian. Бейл та його дружина Емма передали 570 тисяч євро на потреби персоналу Національної служби охорони здоров'я у його рідному Кардіффі.

"Я просто хотів подякувати всім медикам за їхню нелегку працю та жертовність під час кризи COVID-19. Лікарня в Уельсі займає особливе місце в моєму серці. Саме там я народився, і саме ця лікарня надала велику підтримку моїм друзям, моїй родині та багатьом мешканцям. Тож ми з сім’єю хотіли б виявити нашу підтримку. Продовжуйте гарно працювати. Ви робите дивовижну роботу і щиро вам дякую", — сказав Бейл.

А 23 квітня подружжя надає 500 тисяч євро для медичної служби в Мадриді, де валієць із родиною з 14 березня перебувають в ізоляції.

Раніше по мільйону євро на боротьбу з коронавірусом пожертвували Кріштіану Роналду, Ліонель Мессі та Пеп Гвардіола, а Жозе Моурінью долучився до допомоги літнім людям у Лондоні.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start