У Миколаївській бібліотеці відкрили виставку робіт місцевої художниці

У Миколаївській бібліотеці відкрили виставку робіт місцевої художниці

У Миколаївській бібліотеці відкрили виставку робіт місцевої художниці
Картина художниці Любові Ніколаєвої. Фото: Ірина Федоровська

У Центральній міській бібліотеці ім. М. Кропивницького розпочала роботу персональна виставка миколаївської художниці Любові Ніколаєвої. Її назва — "Ловці снів". Присвятили подію Всеукраїнському дню бібліотек.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла директорка бібліотеки Інга Хоржевська.

"Виставка багатошарова, тому що такі саме твори Любові Ніколаєвої. І ми вирішили, що таким чином спробуємо створити візуальний образ бібліотек. В цій виставці домінує символ сови. Це символ, який використовується в багатьох традиціях і культурах, і їх чимало тут", — каже Інга Хоржевська.

В Миколаївській бібліотеці відкрили виставку місцевої художниці
Картина художниці Любові Ніколаєвої. Фото: Ірина Федоровська

Виставка має назву "Ловці снів", адже ідеї робіт та образи приходять до художниці саме уві сні. Зображення на картинах наповнені загадками. Аби їх розгадати, роботи майстриня радить переглядати в повній тиші.

"Сни дуже полохливі. Якщо вони приходять, то не завжди запам’ятовуєш, які вони. Залишається лише відчуття, вони шукаються вже тут і вкладаються на папір, щоб відгукувалося в душі", — розповідає Любов Ніколаєва.

В Миколаївській бібліотеці відкрили виставку місцевої художниці
Картини художниці Любові Ніколаєвої. Фото: Ірина Федоровська

День бібліотек відзначили подарунками, нагородами, відзнаками працівникам різних бібліотек міста. Попри війну бібліотечне життя міста триває.

"Бібліотеки займаються соціальними функціями, ми видаємо хліб, видаємо продуктові картки, займаємось волонтерством. Ми проводимо онлайн-заходи в соціальних мережах", — розповідає директорка Центральної міської бібліотеки для дітей Таїсія Белібова.

У Миколаєві окрім центральної бібліотеки є 21 філія, у зв’язку з постійними обстрілами та пошкодженнями, не всі можуть працювати, але попит читачів на книги у воєнний час не зменшився.

"З усім тим ми реєструємо нових читачів. Ви не повірите, але в нас на абонементи інколи трапляються черги", — каже Інга Хоржевська.

Бібліотека працює три дні на тиждень. А виставка Любові Ніколаєвої триватиме до середини жовтня.

Читайте також

На Миколаївщині сталися три пожежі через обстріли

Обстріли Миколаєва та робота ППО у Первомайському районі. Як в області минула 218-та доба вторгнення РФ

Вторгнення РФ. Внаслідок обстрілів на Миколаївщині постраждали 73 дитини

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок