У Маріуполі чоловіків з місцевою реєстрацією відправляють воювати

У Маріуполі чоловіків з місцевою реєстрацією відправляють воювати

У Маріуполі чоловіків з місцевою реєстрацією відправляють воювати
Російські військові. Фото: з сайту ГУР

Військова комендатура у Маріуполі перевіряє на вулицях документи чоловіків, а людей з місцевою реєстрацією відправляють одразу на фронт. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Андрющенко зазначив, що з міста зникли всі прапори так званої "ДНР".

"Росіяни почали ревізію укріплень по трикутнику Мангуш — Нікольське — Маріуполь. Велика додаткова кількість російських військових зайнята в інженерних роботах. Такі дії почались після того, як декілька днів поспіль в Маріуполі зафіксовано роботу ППО. Скоріш за все, частина мобілізованих буде кинула на облаштування "оборони Маріуполя", — повідомив Петро Андрющенко.

Також за його словами, усі нежитлові багатоповерхівки росіяни почали перебудовувати під гуртожитки.

Що відомо

  • У тимчасово окупованому Маріуполі російські окупанти оточили одну з доріг та ходять по квартирах, шукають проукраїнськи налаштованих громадян.
  • Окупанти відправляють повідомлення маріупольцям з проханням з’явитися до військкомату 29 вересня.
  • Чоловіків з міст, окупованих Росією з 2014 року, не випускають за кордон "ДНР" ні у РФ, ні на захоплену частину Запоріжжя.
  • Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%. При цьому 40% Маріуполя не підлягає відновленню.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок