У РФ мобілізованим рекомендують купувати жіночі гігієнічні засоби для ран — британська розвідка

У РФ мобілізованим рекомендують купувати жіночі гігієнічні засоби для ран — британська розвідка

У РФ мобілізованим рекомендують купувати жіночі гігієнічні засоби для ран — британська розвідка
Фото: ГУР МО

У Росії, ймовірно, погіршується медичне забезпечення військових, яких відправляють на війну проти України — мобілізованим рекомендують купувати предмети жіночої гігієни, як засоби першої допомоги.

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

"Деяким нещодавно мобілізованим російським резервістам було наказано самостійно закуповувати засоби першої бойової допомоги з порадою, що жіночі гігієнічні засоби є економічно ефективним рішенням. Медична підготовка та знання першої допомоги, ймовірно, низькі", — йдеться у повідомленні.

У розвідці зазначили, що деякі російські військові отримали сучасні бойові турнікети західного зразка, але розмістили їх на своєму обладнанні за допомогою кабельних стяжок, а не за допомогою липучок, які надаються до них. У британській розвідці припускають, що таке обладнання є дефіцитним і може бути вкрадене.

"Це майже напевно ускладнить або зробить неможливим своєчасне застосування турнікетної допомоги у випадку катастрофічної кровотечі на полі бою. Відсутність впевненості російських військ у достатньому медичному забезпеченні майже напевно сприяє погіршенню морального стану та відсутності бажання розпочати наступальні операції в багатьох підрозділах в Україні", — зазначили у Міноборони Британії.

Читайте також

Обстріли Дніпра, Миколаєва, Одеси, "фундаментальні питання" на РНБО. 219-й день війни. Онлайн

Залужний пропонує, аби Україна стала військовою державою за аналогією з Ізраїлем

У Брюсселі відбудеться шоста зустріч у форматі "Рамштайн": коли та що обговорюватимуть

У Пентагоні створять окремий департамент для допомоги Україні — NYT

На початок