"Коханий нелюб" повернувся: у сумському театрі відновили виставу

"Коханий нелюб" повернувся: у сумському театрі відновили виставу

"Коханий нелюб" повернувся: у сумському театрі відновили виставу
Суспільне Суми

Комедію Ярослава Стельмаха "Коханий нелюб" сумський театр для дітей та юнацтва представив після тривалої перерви. Виставі понад 10 років, її відновленням займався виконавець головної ролі, заслужений артист України Вадим Шерстюк.

Спектакль показали на сцені палацу культури Сумського НВО.

"Режисер цієї вистави – Анатолій Іванович Мартюшов. Це заслужений діяч мистецтв, він зараз вже на пенсії, а вистава дуже хоче, щоб вона жила, щоб вона далі радувала, дивувала людей. Ми намагалися залишити все, що від режисера. Це закінчений вже наробок, і тому ми намагалися все перенести як воно вже і було", – розповідає Вадим Шерстюк, виконавець ролі Графа.

Для кількох артистів "Коханий нелюб" – прем'єрний спектакль. Серед них виконавиця ролі Оляни Алевтина Радіонова. Для неї це третя вистава для дорослих.

"Мені подобається ця вистава і подобається своя роль в ній. Мені взагалі подобаються вистави класичні. У мене більше ролей у дитячих виставах: зайчики, дюймовочки, попелюшки. В вечірніх виставах... Це вклад такий у ролі в вечірніх виставах", – говорить Алевтина Радіонова, виконавиця ролі Оляни.

Ця комедія про кохання зазвичай збирає багато глядачів, каже директор театру Микола Юдін: "Говорять, що ця вистава викликає дуже багато суперечок, різних думок. Це добре в тому сенсі, що вона не залишає байдужими".

Сьогодні у репертуарі Сумського театру для дітей та юнацтва понад 30 вистав. Трупа сподівається найближчим часом представити свої спектаклі вдома, у своїй будівлі.

"Ми чекаємо на нашого глядача. Ми впевнені, що ми потрібні один одному. Як сучасна, висококультурна, інтелектуальна людина не може бути без театру, так і театр не може бути без свого улюбленого глядача", – додає Микола Юдін, директор Сумського театру для дітей та юнацтва.

"Коханий нелюб" повернувся: у сумському театрі відновили виставу
Суспільне Суми

Читайте також

  • У Сумах відбулася акція до Всеукраїнського дня бібліотек

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок