Обвинувачуваний у загибелі дитини в ДТП на Хортиці попросив суд не позбавляти його волі

Обвинувачуваний у загибелі дитини в ДТП на Хортиці попросив суд не позбавляти його волі

Обвинувачуваний у загибелі дитини в ДТП на Хортиці попросив суд не позбавляти його волі
Підсудний Євген Матюх. Фото: Суспільне Запоріжжя

Обвинувачуваний у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди внаслідок котрого загинула 5-річна дівчинка, попросив суд не позбавляти його волі.

29 вересня, під час судового засідання в Орджонікідзевському районному суді Запоріжжя, Євген Матюх, який у стані алкогольного сп'яніння торік на острові Хортиця збив родину Покровських, виступив з останнім словом.

"Я визнаю свою вину частково. Глибоко каюся у скоєному. Ще раз прошу пробачення у потерпілих. Раніше я не судимий, з перших днів війни є добровольцем ДФТГ “ЩИТ”, маю хронічні захворювання, за місцем проживання характеризуюся позитивно. Готовий спокутувати провину на фронті під час захисту Батьківщини. Прошу суд не позбавляти мене волі, готовий понести будь-яке покарання", — сказав чоловік.

Суддя Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя Віталій Макаров сказав, що постановлення вироку потребує певного часу. Орієнтовна дата проголошення судового вироку — 5 жовтня.

Дар’я Покровська, мати загиблої дитини, вважає, що виконання військового обов'язку не може бути підставою для пом'якшення покарання в цьому випадку.

Як раніше повідомляло Суспільне, 29 серпня 2021 року, на острові Хортиця, Євген Матюх перевищив швидкість і скоїв наїзд на пішоходів: родину Покровських – чоловіка, дружину та їхню 5-річну доньку. Від травм дитина померла у лікарні 4 вересня. Водій транспортного засобу перебував в стані алкогольного сп’яніння. В його крові виявлено 1,6 проміле алкоголю.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок