Півтора місяця Антоніна Потужня жила в окупації в рідному місті Олешки. Репетиції з колективом "Олешшя", яким вона керує, проводили онлайн – спочатку щодня, а потім два рази на тиждень. В репертуарі переважають патріотичні пісні, а також народні твори в сучасній обробці.
За словами Антоніни багато патріотичних пісень співали і до війни.
"У Вакарчука є пісня "Не твоя війна". До неї я зробила аранжування для акапельного звучання колективу. Там 5-голосся. З нею ми у 21 році були в Східниці на конкурсі та отримали Гран-прі", - каже жінка.
Війна зруйнувала багато творчих планів. Аби відвернутися від сумних подій і думок, вона почала робити пісенні стріми на своїй сторінці у Facebook.
"Я співала колискові для доньки аби вона чула, що її у два роки треба запам'ятовувати найкраще, чути звідусюди українську мову. Так і народилися колискові для Полінки", - говорить співачка.
Виїхати вирішили на Франківщину в селище міського типу Печеніжин. Зараз Антоніна співає в місцевому гурті "Баркарола", а кошти від концертів передають на потреби ЗСУ.
"Загальна сума від роботи усієї команди то приблизно більше ніж 300 тисяч гривень зібрали. Купили мікроавтобус і вантажну машину хлопцям", - розказала жінка.

Допомагає українським військовим і учень Максим – говорить. По годині 11- річний хлопчик щотижня співає в різних локаціях Львова. Він також збирає співом гроші та через банк перераховує на потреби Збройних сил України.

Українська пісня згуртовує народ, допомагає боротися за перемогу та вірити в найкращі часи. Цього року колектив "Олешшя" подавався на конкурс "Євробачення" зі старою рекрутською піснею. Після перемоги, "Олешшя" знову почне відроджувати український фольклор аби надати йому нового звучання, говорить жінка.
Читайте також:
- "Кицька на спогад про темінь": у Києві херсонський театр відкрив осінній сезон моновиставою
- 218 день війни: хроніка подій в Херсонській області
Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон
Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber