Людей обурили слова CEO Yakaboo про витрати цільової аудиторії. Що відбувається

Людей обурили слова CEO Yakaboo про витрати цільової аудиторії. Що відбувається

Людей обурили слова CEO Yakaboo про витрати цільової аудиторії. Що відбувається
Скріншот із відео

28 вересня відбулася дискусія "Українська книга: після війни, геть від Москви" в межах "Кудрявка Meetup". Учасники й учасниці розмови обговорили, як російсько-українська війна змінить книжкову індустрію та читацькі вподобання аудиторії.

Під час дискусії CEO книжкового магазину Yakaboo Іван Богдан прокоментував статистичні дані продажів книгарні. Глядачів і глядачок обурили слова гендиректора. Суспільне Культура зібрало реакції соцмереж і пояснює, що сталося.

Після запитання модератора про те, як виглядають покупці мережі Yakaboo, Іван Богдан сказав, що сухі статистичні цифри не будуть цікавими: "Більше купують жінки. Як завжди, витрачають кошти, які заробляють чоловіки".

Після цитування цієї фрази в телеграм-каналі "Непозбувний книгочитун", у коментарях до посту зʼявилися обурені коментарі читачок, мовляв, вони самі заробляють гроші на книжки.

Згодом Іван Богдан написав у коментарях під постом, що це був жарт. На сторінках книгарні Yakaboo в соцмережах публічних коментарів щодо ситуації не було.

Коментар Івана Богдана
Коментар Івана Богдана. Скріншот із коментарів

Проте користувачі й користувачки далі поширюють у дописи із закликами бойкотувати мережу Yakaboo та проханнями прокоментувати ситуацію на сторінках книгарні.

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок