Осінь в зоопарку. Як тварин готують до зимівлі

Осінь в зоопарку. Як тварин готують до зимівлі

Осінь в зоопарку. Як тварин готують до зимівлі
Фото: Київський зоопарк

У Київському зоопарку готують мешканців до зимівлі. По черзі облаштовують нові комфортні домівки, максимально наближені до природних умов. Про це повідомляє пресслужба Київського зоопарку.

"Хтось готується до зимової сплячки, хтось змінює хутро, хтось переїжджає до своїх зимових помешкань, а хтось отримує нову оселю", — йдеться у повідомленні.

Наразі фахівці зоопарку облаштували природний вольєр для червонокнижного сірого журавля Сірка.

Осінь в зоопарку. Хто отримав нову домівку
Фото: Київський зоопарк

Сірий журавель охороняється БоннськоюКонвенція про збереження мігруючих видів диких тварин (англ. Convention on the Conservation of Migratory Species of Wild Animals, CMS) або Боннська конвенція — міжнародна угода, підписана в 1979 році в Бонні, яка ставить своєю метою збереження наземних і морських мігруючих видів тварин, також птахів повсюди на шляху їх міграції. та БернськоюБернська Конвенція про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі конвенціями. Включений до Червоної книги України. Охороняється в Поліському природному заповіднику, де гніздиться близько 20 пар.

За словами працівників зоопарку, вони також готуються влаштувати для тварин "гарбузовий тиждень".

Що відомо

  • На 600 квадратних метрах території у Київському зоопарку облаштували новий вольєр для рисей. Аби тварини почували себе комфортно, працівники брали до уваги звички та поведінку цих тварин.
  • Для лемурів варі фахівці зоопарку створили два зелені острівці. У тварин тепер є свій будиночок, а також місце для відпочинку та прогулянок.
  • У серпні в зоопарку народилися дитинчата хом’яка європейського. Малюки з’явилися у рамках програми з відновлення рідкісних і зникаючих видів.
  • Також там пригощають тварин кавунами. Ними вже поласував слон, ведмежатко та котячі лемури.

Читайте також

Пілот винищувача МіГ-29, що захищав Київщину, потрапив до рейтингу Forbes

Вперше від початку повномасштабного вторгнення. Іноземний гурт зняв у Києві кліп

Нова клумба біля станції метро. У Києві створили артоб'єкт за мотивами скульптури мексиканського дизайнера

Вибір редакції

На початок