З бюджету Луцька виділили два мільйони гривень для волинської бригади тероборони

З бюджету Луцька виділили два мільйони гривень для волинської бригади тероборони

Луцька міська рада виділила два мільйони гривень субвенції для потреб 100-ої окремої бригади територіальної оборони. Таке рішення прийняли депутати під час чергової сесії 28 вересня.

Директорка департаменту фінансів, бюджету та аудиту міськради Лілія Єлова під час обговорення розповіла, що значні суми коштів для місцевих військових частин виділяються за рахунок депутатського фонду.

"Всі інші звернення знаходяться зараз на розгляді, тому що є складнощі з тим, як ми можемо для військових ці кошти надати. Заявки опрацьовуються", – говорить посадовиця.

Як зазначив під час виступу в міськраді військовослужбовець волинської 100-ої бригади ТрО Андрій Козюра, виділені кошти спрямують на придбання засобів зв’язку. "Це основна потреба, яка є, щоб уберегти особовий склад у військових діях і мати закритий зв'язок", – додав тероборонівець.

Крім того, як зазначив на своїй Facebook-сторінці міський голова Ігор Поліщук, ще 1,7 мільйона гривень на автотранспорт для бойового загону лучан, котрий несе службу на передовій.

Що відомо

  • У лютому для фінансування всіх підрозділів територіальної оборони з обласного бюджету Волині виділили 2 мільйони 660 тисяч гривень.
  • 1 березня у Луцьку та на Волині відбулися сесії, на яких додатково виділили гроші на потреби Волині у воєнний час. Відповідні рішення ухвалили на позачергових сесіях міської та обласної рад.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок