Колишній тубдиспансер Ужгорода почав приймати хворих на СOVID-19

Колишній тубдиспансер Ужгорода почав приймати хворих на СOVID-19

Колишній тубдиспансер Ужгорода почав приймати хворих на СOVID-19

Колишній тубдиспансер — Центр легеневих хвороб Ужгорода — почав приймати сьогодні пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Про це повідомив директор Василь Скрип. Це 4 медичний заклад міста, куди направляють хворих на СOVID-19.

Для хворих на COVID-19 у Центрі легеневих хвороб Ужгорода – колишньому тубдиспансЕрі – виділили окремий корпус. 22 квітня заклад почав приймати перших пацієнтів, розповідає директор Василь Скрип.

ВАСИЛЬ СКРИП, директор центру легеневих хвороб Ужгорода

«Поступили перші хворі після підтвердження діагнозу в центральній міській клінічній лікарні. Це троє хворих сьогодні зранку було переведено до нас. Після цього «швидкою» доставлена ще одна хвора з Ужгородського району. Зараз ми очікуємо ще трьох хворих на коронавірус, достатньо важких з Мукачева і Мукачівського району».

За словами Василя Скрипа, Центр легеневих хвороб Ужгорода може прийняти до 50 пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

ВАСИЛЬ СКРИП, директор центру легеневих хвороб Ужгорода

«Ми готуємося приймати хворих з середньою важкістю: запалення легень і важких хворих. Тому у нас розвернуто 6 ліжок у реанімації, де в нас є 11 кисневих концентраторів та 4 дихальні апарати. З них – 2 високого гатунку».

В Ужгороді хворих на коронавірусну інфекцію лікують також у міській та обласній лікарнях.

ІВАН КУРАХ, директор Ужгородської міської лікарні

«Ми спеціально відкрили ізоляційне терапевтичне відділення з окремим входом, щоб мимо прийомного ми могли госпіталізувати хворих. З 15 до 22 квітня до нас поступили 18 хворих з різного роду пневмоніями і підозрою на коронавірус. У 14-ти підтвердився як і тестами, так і ПЛР».

ЮРІЙ ЯЦИНА, директор Закарпатської обласної лікарні імені А.Новака

«У нас розвернуті 2 підрозділи. Перший – відділення інтенсивної терапії на можливість важких та киснево-залежних хворих (6 місць) і відділення торакальної хірургії – 25 місць. При масовому поступленні хворих будемо думати, що, наприклад, до 30 ліжок можемо розвинути. Зараз у нас з діагнозом COVID0-19 знаходиться 23-є хворих, вчора поступили троє, сьогодні привезли одного. Стан їх в принципі стабільний. І маємо трьох пацієнтів, які знаходяться на кисневій терапії, киснево-залежні».

48 хворих, у котрих підтвердили COVID-19, та ще четверо з підозрою лікуються в Закарпатській обласній інфекційній лікарні.

МИХАЙЛО ПОЛЯК, директор Закарпатської обласної інфекційної лікарні

«Ми більше на ковід-інфекцію прийняти не можемо, тому що у нас 1 поверх відведений на інших інфекційних хворих. Тому заняли 2 поверхи під КОВІД-19 і більше ми не можемо зайняти на сьогодні».

Загалом на Закарпатті понад 200 пацієнтів мають підтверджені випадки інфікування.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди