"Нічого подібного до референдуму в Мелітополі не відбувалося. Був фейк і фарс", ― міський голова Іван Федоров

"Нічого подібного до референдуму в Мелітополі не відбувалося. Був фейк і фарс", ― міський голова Іван Федоров

"Нічого подібного до референдуму в Мелітополі не відбувалося. Був фейк і фарс", ― міський голова Іван Федоров
Фото зі сторінки "Родной Мелитополь" у Facebook

Ввечері 27 вересня ― в останній день проведення псевдореферендуму, член так званої "військово-цивільної адміністрації" тимчасово окупованої території Запорізької області Рогов повідомив, що "опрацьовано" 100% протоколів. Попередньо "за" висловилися 93,11% тих, хто взяв участь у так званому "референдумі". Тим часом міський голова Мелітополя Іван Федоров наголосив, що нічого схожого на волевиявлення, демократію або ж вибори на окупованих територіях не відбувалось.

Про це він 27 вересня розповів в етері Українського радіо.

"Подивимось на такі факти: окупанти не змогли набрати людей до комісії, не було достатньої кількості людей для організації, а мешканці масово на ці дні виїжджали з міста до сіл та Азовського узбережжя, щоб сховатися від участі у цьому фарсі. Рашисти скандують у своїх пабліках, що проголосували "за" 92%. Але ― за що?"

Іван Федоров зазначає, що проведення "референдуму" ― це суто пропагандистський крок, на який пішли окупанти, маючи дві мети:

"Перше ― рашисти хочуть підняти ставки, для того, щоб загострити ситуацію між Росією та всім цивілізованим світом. Друге ― вони хочуть вирішити свої проблеми шляхом мобілізації цивільного населення з наших тимчасово окупованих територій. Саме це вони будуть робити одразу після оголошення результатів цього фейку, який називають "референдумом".

Що відомо

  • 20 вересня окупанти заявили, що планують негайно організувати так званий "референдум" на Запоріжжі. Псевдогубернатор Балицький повідомив, що підписав положення про проведення "референдуму щодо питання територіальної приналежності Запорізької області".
  • У тимчасово окупованому Мелітополі окупаційна влада видала "указ" про те, що виїзд на підконтрольну Україні частину Запорізької області дозволено лише на підставі спецперепустки.

Читайте також: Псевдореферендум щодо приєднання до РФ на Запоріжжі. Що відомо

"Його результат вже визначений", — голова Запорізької ОВА про псевдореферендум окупантів

Співорганізатору так званого "референдуму" на Запоріжжі Рогову оголосили про підозру за двома статтями

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок