На Вінниччині понад п'ять тисяч випадків COVID-19

На Вінниччині понад п'ять тисяч випадків COVID-19

На Вінниччині понад п'ять тисяч випадків COVID-19
www.pexels.com

В області коронавірус офіційно підтверджено у понад п'яти тисяч жителів. Щодня медики фіксують по 100 нових випадків захворювання. Зараз на стаціонарі у лікарнях Вінниччини до півтисячі пацієнтів із COVID-19. Про це Суспільному розповіла заступниця директорки обласного департаменту охорони здоров'я та реабілітації Тетяна Бондаренко.

Через вірулентність штаму, який циркулює і великому відсотку вакцинованих — перебіг недуги у госпіталізованих легкий. Загалом, у профільних лікарнях заповненість ліжок дорослими становить 45%, дитячі на 80%.

"Досить активно хворіють діти, хоча і в дітей зараз, як і в дорослих перебіг більш легкий, ніж попередня хвиля. Хоча дітей щодня госпіталуізується від 10 до 20 в області. Саме дитячі ліжка зараз в нас заповнені, ми розгорнули дитячі місця, і в дитячій інфекційній лікарні, і в обласній. Та ще в п'яти районах області, які приймають дітей від 6 років з легким та середньоважким перебігом. Приймають в Бершадській ОЛІЛ, в Могилів-Подільський, Барській та Калинівській лікарні. Ми маємо 100% всі ліжок, які розгорнуті, забезпечені киснем", — каже Бондаренко.

За цю хвилю маємо 20 смертей від коронавірусу, каже Тетяна Бондаренко. Два останніх випадки сталися на минулому тижні. Це люди 70 років і старше, які мали супутні захворювання. Зокрема, гіпертонію, ішемічну хворобу серця, цукровий діабет. Аби вберегтися від недуги медики радять дотримуватися протиепідемічних заходів та вакцинуватися.

Читайте також

  • Безкоштовний візок та реабілітація: як у Вінниці допомагають переселенцям з інвалідністю
  • "Не впізнала його голос". Мати захисника "Азовсталі" з Вінниччини прокоментувала звільнення сина
  • "На захисті дитячих мрій": вінницькі школярі зібрали гумдопомогу для захисників України

Вибір редакції

На початок