"Зараз ніде у світі немає таких можливостей". Зеленський закликав інвестувати в Україну

"Зараз ніде у світі немає таких можливостей". Зеленський закликав інвестувати в Україну

"Зараз ніде у світі немає таких можливостей". Зеленський закликав інвестувати в Україну
Президент України Володимир Зеленський. Фото: Getty Images

Президент України Володимир Зеленський виступив під час запуску фонду Horizon Capital Growth Fund IV, у який на першому етапі було залучено 125 млн доларів для інвестицій в українські компанії.

"Найкраще інвестувати в Україну саме зараз. У час, коли інвестиції означають, що ви приєднуєтесь до нашої перемоги", – розпочав Володимир Зеленський.

За його словами, зараз боротьба за свободу триває не тільки на передовій, але і на економічному фронті. Україна має особливий потенціал. За його словами, Росія краще за багатьох у світі зрозуміла, що розвиток українського потенціалу може означати повне заміщення російської частки на європейському і світовому ринках, що стало однією з причин вторгнення в Україну.

"Ви зараз ніде у світі знайдете такі можливості, які є в Україні: люди, географія, доступ до ринків, ресурси, виробнича культура і постійний пошук нових ефективних рішень заради того, щоб вистояти у протистоянні з Росією. Все це шанси для інвесторів, щоб примножити свої можливості", – сказав президент.

Зеленський подякував за ініціативу створити інвестиційного фонду. Він наголосив, що це хороший початок, "але об’єктивна потреба в таких фондах в тисячу разів більша".

"Цей фонд – це правильний старт правильних інвестицій. Саме зараз і саме в Україну, яка обов'язково отримає історичну найважливішу перемогу нашого часу", – відзначив він.

Що відомо

Horizon Capital – американська компанія прямих інвестицій, що інвестує в експортно-орієнтовані компанії з високими темпами росту в Україні та регіоні. Компанія оголосила про формування нового фонду Horizon Capital Growth Fund IV, у який було залучено 125 млн доларів на першому етапі. Фонд підтримуватиме підприємців-візіонерів, які очолюють швидко зростаючі технологічні та  експорто-орієнтовані компанії.

"Із запуском фонду HCGF IV, компанія Horizon Capital досягла рекордно високого результату першого етапу, зібравши 50% від своєї цілі в 250 млн доларів, і найвищого результату першого етапу в історії компанії", – повідомляється на сайті компанії.

Читайте також

Світовий банк виділив 30 мільйонів доларів для інвестицій в Україну і Молдову

Забудова та мільярдні інвестиції: які шанси, що Експо-2030 відбудеться в Одесі

G7 хоче створити карту інвестиційних можливостей для України — міністр економіки Німеччини

NASAMS для ЗСУ, "референдуми", масова мобілізація в Росії. 215-й день війни. Онлайн

На початок