На Дніпропетровщині понад 200 тисяч переселенців отримали допомогу від держави

На Дніпропетровщині понад 200 тисяч переселенців отримали допомогу від держави

На Дніпропетровщині понад 200 тисяч переселенців отримали допомогу від держави
Фото: thedigital.gov.ua

Станом на 1 вересня 222 тисячі внутрішньопереміщених осіб, що проживають на території Дніпропетровщини, отримали допомогу від держави, загалом це майже 4 мільярди гривень. Про це під час брифінгу повідомила начальниця відділу департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської обласної військової адміністрації Людмила Король.

За її словами, всього на території області офіційно зареєстровані 329 тисяч переселенців. Найбільше – тих, хто переїхав з Донецької та Луганської областей. Більше ніж 200 тисяч внутрішньопереміщених осіб вже отримали виплати від держави.

"Також урядом врегульовано питання щодо надання допомоги переселенцям, які оформили статус ВПО через портал "Дія" до 30 квітня, але не були зареєстровані чи перебували в обробці. На сьогодні дані про всіх цих людей передали до органів соціального захисту населення", – розповіла Людмила Король.

Переселенці, що оформили статус ВПО через застосунок "Дія", можуть отримати виплати за березень та квітень 2022 року. Для цього треба звернутися в центр соціального захисту населення до 1 жовтня 2022 року та надати відповідні докази про подання заяви, це можуть бути скріншоти.

Читайте також

На Дніпропетровщині офіційно зареєстрували близько 400 тисяч переселенців

Виплатили допомогу 165 тисячам жителів. Ситуація з виплатами пенсій та соціальної допомоги на Дніпропетровщині

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок