За тиждень в Сумській області підтверджено 4317 випадків COVID-19, 12 людей померли

За тиждень в Сумській області підтверджено 4317 випадків COVID-19, 12 людей померли

Доповнено
За тиждень в Сумській області підтверджено 4317 випадків COVID-19, 12 людей померли
Фото: pixabay.com

З 19 по 25 вересня на Сумщині підтвердили 4317 нових випадків COVID-19. Найбільше у місті Суми – 1921. За тиждень 12 людей в області померли. З них двоє — у Сумах. Такі дані обласного центру контролю та профілактики хвороб.

За інформацією Сумської міськради, наразі вакцина Pfizer в обмеженій кількості в пунктах вакцинації міста. На міській комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянуть питання введення маскового режиму.

Крім Сум, за тиждень летальні випадки зафіксовані в Буринській, Конотопській, Попівській, Охтирській, Чупахівській, Андріяшівській, Роменській, Краснопільській, Лебединській та Шосткинській громадах.

За тиждень у Конотопському районі підтвердили 474 випадків зараження коронавірусом, в Охтирському – 559, Роменському – 246, Шосткинському – 482 та 2556 – у Сумському.

Загалом в Сумській області 9122 активних хворих, зазначають в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Що відомо

  • МОЗ запровадило зміни щодо вакцинації. Тепер друга бустерна доза дозволяється всім повнолітнім з інтервалом щонайменше чотири місяці після першої бустерної дози. Також вакцину CoronoVac можна використовувати для бустерного щеплення після застосування інших вакцин. Дозволено вакцинацію проти COVID-19 дітей віком 5 – 11 років. Україна наразі очікує на відповідну вакцину, адже щеплення дітей цієї вікової категорії передбачає інше дозування.
  • За інформацією Наталії Спічакової, національної тренерки з питань вакцинації UNISEF, щеплення дітей віком 5–11 років проти COVID-19 здійснюватимуть вакциною Comirnaty (Pfizer). Обов’язковою є інформована згода батьків або опікунів. "У Сумській області станом на 26 вересня необхідного дозування вакцини ще немає. Але батьки мають звертатися до лікаря-декларанта", — повідомила Суспільному Наталія Спічакова.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок