В Італії дівчатка-підлітки зіграли в теніс на сусідніх дахах. Відео

В Італії дівчатка-підлітки зіграли в теніс на сусідніх дахах. Відео

В Італії дівчатка-підлітки зіграли в теніс на сусідніх дахах. Відео Associated Press

Дві юні мешканки італійського містечка Фінале-Легуре знайшли спосіб зіграти в теніс навіть в умовах жорсткого карантину. Сусідки провели екстремальну партію на дахах своїх будинків.

Як інформує The New York Times, 13-річна Вітторія Олівері та 11-річна Карола Пессіна тренуються у місцевому тенісному клубі, який через пандемію тимчасово зачинили. Утім, це не спинило юних тенісисток, і дівчата провели тренування на дахах своїх будівель.

Ролик їхньої гри став вірусним, а Асоціація професійних тенісистів (ATP) розмістила його у своєму Twitter. Відео вже зібрало 9,2 мільйона переглядів.

Експерша ракетка світу Трейсі Остін прокоментувала: "Це новий рівень гри в теніс удома. Не думаю, що його можна перевершити".

"Це була їхня ідея. Вони добре знають одна одну, дружать і живуть у сусідніх будинках", — сказав тренер дівчаток Діонісіо Поггі.

Раніше Суспільне повідомляло, що 6-річний хлопчик повторив неймовірний удар Ліонеля Мессі. Також українські школярі на карантині запустили челендж, де діляться роликами своїх домашніх тренувань.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start