"Ніколи не бачив більшої краси". Захисник американського клубу забив надточним ударом з власної половині поля: відео

AP

Попри поразку, американець Аарон Еррерра став справжнім героєм матчу.

Захиснику американського "Реал Солт Лейк" Аарону Ерреррі вдався надзвичайний гол у матчі Кубка ліг. Американець вразив ворота суперника надточним ударом з власної половини поля.

"Реал Солт Лейк" цього тижня протистояв мексиканському "Атласу" в матчі виставкого турніру напередоді нового оновленого турніру Кубка ліг наступного року. Останній передбачає матчі між клубами Ліги МЛС, де виступають команди зі США та Канади, й мексиканського елітного дивізіону - Ліги МХ.

Гра відбувалася в Лос-Анджелесі й закінчилася перемогою "Атласа" з рахунком 1:2. Проте рахунок у матчі було відкрито саме зусиллями номінальних господарів зі штату Юта.

На 17-й хвилині "Реал Солт Лейк" розпочинав нову атаку неподалік власного штрафного майданчика. М'яч дійшов до Еррери, що помітив вихід голкіпера і вирішив самостійно пробити по воротах. Американцю вдався надзвичайний за точністю удар, після якого м'яч влетів у ворота, навіть не торкаючись землі.

"Ніколи не бачив більшої краси", - відреагували на гол Еррери в соціальних мережах його клубу.

Хто такий Аарон Еррера

• 25-річний захисник "Реал Солт-Лейк" та національної збірної США.
  • Його єдиний досі матч за збірну відбувся в лютому 2021 року. Тоді він відіграв 78 хвилин у товариському поєдинку з Тринідадом й Тобаго (7:0).
  • Виступає за "Реал Солт-Лейк" з грудня 2017 року. Провів за клуб 134 матчі, в яких забив 1 гол та віддав 16 результативних передач.
ФутболТенісЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо