Дітей з Київської області відправили на відпочинок до Азербайджану

Дітей з Київської області відправили на відпочинок до Азербайджану

Дітей з Київської області відправили на відпочинок до Азербайджану
Фото: КОВА (ілюстративне)

30 дітей із Київської області вирушили в туристичну подорож до Азербайджанської Республіки. Це діти військовослужбовців, які наразі захищають Батьківщину, та діти, які перебували на окупованій території під час збройної агресії РФ на Київщині.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації із посиланням на Службу у справах дітей та сім’ї КОВА.

До Азербайджану поїхали жителі Димерської, Іванківської, Петрівської, Таращанської та Фастівської територіальних громад.

"Протягом 14 днів діти в супроводі дорослих побувають на екскурсіях, відвідають музеї, туристичні центри, аквапарк та лама ферму в горах. Крім того, в закладі перебування дітей забезпечено 5-разове харчування", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • Станом на ранок 23 вересня 2022 року більше ніж 1162 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 391 дитина загинула та понад 771 отримали поранення різного ступеню тяжкості.
  • У Київській області 5 центрів соціально-психологічної реабілітації дітей тимчасово евакуювали закордон ще на початку російського вторгнення. Нині там проходить реабілітацію 191 дитина.
  • Близько 3000 дітей Київської області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, оздоровилися і відпочили в літніх таборах України, а також побувати за кордоном.
  • 7 вересня в "Артеку" стартувала друга тематична зміна "Ми – українці, якими пишається світ!", яка триватиме 21 день. Там оздоровлять 19 дітей із Ставищенської, Переяславської, Дмитрівської, Немішаївської та Кагарлицької територіальних громад.
  • 50 дітей з Обухівського та Білоцерківського районів провели канікули на Прикарпатті. Це діти, які постраждали внаслідок російської військової агресії, залишилися без батьківського піклування, є дітьми військових або переселенців.
  • На оздоровлення в літніх таборах Афін поїхала 41 дитина із постраждалих сімей Маріуполя.
  • У подорож до польського міста Красна Підкарпатського воєводства вирушили 42 дитини зі славутицьких сімей військовополонених та військовослужбовців ЗСУ.

Читайте також

8-річний чернігівський волонтер познайомився із столичними правоохоронцями

Нове житло для рисей. У Київському зоопарку облаштували новий вольєр

Поштовий блок "Сад божественних пісень", присвячений 300-річчю від дня народження Сковороди. Де відбулося спецпогашення

На початок