Черкаська мисткиня перетворює залишки війни на витвори мистецтва

Черкаська мисткиня перетворює залишки війни на витвори мистецтва

Черкаська мисткиня перетворює залишки війни на витвори мистецтва
Фото Департаменту освіти та гуманітарної політики, колаж Суспільне

Мисткиня з Черкас Катерина Заріцька з початком повномасштабного вторгнення стала волонтеркою. Війна внесла корективи у її життя, однак мистецтво не покинула — нині дівчина розмальовує гільзи від ракет, повідомили у пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.

Катерина Заріцька зі своїми творчими роботами перемагала у творчих конкурсах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

"Катерина – вихованка Народного художнього колективу-студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки». За роки навчання вона чудово опанувала мистецтво малювання, кераміку та інші техніки з декоративно-прикладного мистецтва. І зараз є керівником студії «Розквіт» свого рідного закладу, де, не зважаючи на юний вік, сама навчає дітей творчості", — йдеться у повідомленні.

За словами дівчини, війна внесла корективи в її життя: із найперших днів і дотепер знайшла себе у волонтерстві, проте мистецтво – понад усе. Вона продовжує займатись мистецтвом, проте тепер замість скринь розписує гільзи від ракет.

"І саме завдяки фантазії мисткині носії страшних руйнувань стають полотном для творчості, даруючи нам віру у мир, а шрами від ракет наша земля сховає під неймовірними садами та полями", — додали у пресслужбі.

Наразі Катерина — волонтерка. Дівчина займається забезпеченням одягу та взуття переселенців у Черкаському гуманітарному центрі.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок