З небезпечних районів Дніпропетровщини виїхали понад 160 пенсіонерів. Як відбувається евакуація

З небезпечних районів Дніпропетровщини виїхали понад 160 пенсіонерів. Як відбувається евакуація

Ексклюзивно
З небезпечних районів Дніпропетровщини виїхали понад 160 пенсіонерів. Як відбувається евакуація
Суспільне Дніпро

З Нікопольського, Синельниківського та Криворізького районів Дніпропетровщини виїхали більш ніж 160 пенсіонерів. Як розповіли Суспільному в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, їх евакуюють у санаторії Закарпаття.

Їдуть люди в місто Солотвине, в алергологічну лікарню. Житимуть там безкоштовно, з чотириразовим харчуванням та медичним обслуговуванням, каже заступник директора департаменту соцзахисту обласної військової адміністрації Юрій Петренко.

"Ми зараз працюємо з чотирма закладами. Один заклад ми вже повністю нашими людьми похилого віку заповнили. Це санаторій в Ужгороді", – сказав він.

За 22 вересня в Солотвине з Нікополя вивезли 24 людини похилого віку. Виїхати люди можуть безкоштовно, допомагають їм працівники обласної військової адміністрації.

Виїхати на Закарпаття вирішила і жителька Нікополя Марія. Жінка каже: страшно полишити все в рідному місті, але й жити під постійними обстрілами більше не може.

"Витримувати більше немає ні здоров`я, ні сил. У нас дуже неспокійно. І Запорізька атомна станція, і цілодобово бомблять наше місто прекрасне. Діти залишилися в мене там, ми дочку евакуювали, а син з родиною ще залишився", – розповідає вона.

Людей з Нікополя безкоштовно привезли на вокзал, далі – потягом до Ужгорода, в окремому вагоні.

Евакуюють людей щотижня. Для цього людям слід звертатися до керівників громад. На Закарпаття вже поїхали 164 пенсіонерів з Синельниківського, Криворізького та Нікопольського районів. Там вони можуть жити до завершення війни.

Читайте також

До Дніпра евакуювались дві патронатні родини з Донеччини

На Дніпропетровщині офіційно зареєстрували близько 400 тисяч переселенців

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок