Підготовка до псевдореферендуму в Маріуполі. Що відомо

Підготовка до псевдореферендуму в Маріуполі. Що відомо

Підготовка до псевдореферендуму в Маріуполі. Що відомо
Прапор угруповання "Донецька народна республіка" перед посольством, яке відкрили в Москві 12 липня 2022 року. Фото: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP via Getty Images

В Маріуполі окупантам не вдалось сформувати комісії для проведення фейкового референдуму. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Окупаційні адміністрації в терміновому порядку шукають людей, які можуть бути залучені. Обдзвонюють всіх членів виборчих комісій при Україні всіх рівнів. Пропонують заробітну платню 100 тис. рублів. Але поки — людей немає", — йдеться у повідомленні.

Він додав, що один з базових центрів знаходиться на вулиці Апатова, 9. Окупанти отримали завдання до 21:00 сьогодні наповнити комісії та забезпечити їх навчання в головному офісі окупантів.

За словами Андрющенка, зі шкіл виселяють дітей. По школах розмістили російських військових. Бюлетенів ще немає. Попередньо маріупольці без фільтрації до "референдуму" не допускаються.

Що відомо

  • Окупаційна влада Донеччини та Луганщини заявила, що готова провести так звані референдуми про приєднання до РФ вже 23 — 27 вересня.
  • Звернення ватажків "ДНР" та "ЛНР" до Кремля про негайне проведення "референдумів" про приєднання цих окупованих територій України до РФ свідчить про паніку маріонеткових режимів на тлі контрнаступу ЗСУ
  • Псевдореферендум у новоокупованих районах Луганщини потрібен російським окупантам лише для оголошення загальної мобілізації в Росії. Таку думку висловив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
  • У "ДНР" та "ЛНР" хочуть негайно провести псевдореферендум про приєднання до Росії. З такими зверненням 19 вересня виступили "члени громадських палат" обох "республік".

Читайте також

Будь-які спроби — фікція: Подоляк відреагував на "референдуми" в ОРДЛО

Окупанти оголосили "референдуми" у Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях. Що відомо

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок