Чи можуть на Донеччині відновити газопостачання у приватному секторі

Чи можуть на Донеччині відновити газопостачання у приватному секторі

Чи можуть на Донеччині відновити газопостачання у приватному секторі
Радіатора опалення. Фото: pixabay

У разі відновлення газопостачання, до нього у кращому випадку буде підключено лише приватний сектор і об'єкти критичної інфраструктури. Про це у Facebook повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

Він додав, що влада продовжує працювати над альтернативними джерелами енергії для роботи котелень, адже активні бойові дії триватимуть, отже ризики пошкодження газопроводів та електромереж нікуди не зникнуть.

За словами Кириленка, жителі області мають докласти зусиль та евакуюватись, бо це – найбільш безпечний для цивільних варіант.

Що відомо

  • Краматорськ готується до опалювального сезону без газу. За певних умов є можливість отримати газопостачання у приватному секторі Краматорська. У багатоповерхівках відновити опалення не вдасться, повідомив Суспільному начальник МВА Краматорська Олександр Гончаренко.
  • Як розповів голова Слов'янської МВА Вадим Лях, для відновлення опалення у Слов'янську потрібен не тільки газ, а й стабільна робота енергопостачання.
  • Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук анонсувала обов'язкову евакуацію жителів Донеччини перед опалювальним сезоном, бо в області немає газопостачання через бойові дії. Держава обіцяє евакуювати людей, розселити, організувати харчування та оформити усі відповідні соціальні виплати.
  • "Донецькоблгаз" 14 травня опублікував на своїй сторінці у фейсбук інформацію про можливе припинення постачання газу жителям Донецької області через дії РФ.
  • З 14:00 23 травня АТ "Донецькоблгаз" через пошкодження магістрального газоводу та відсутності можливості під'єднатися до альтернативного газоводу припинив постачання природного газу споживачам Краматорської громади, крім Комарської та Олександрівської об'єднаних громад.

Читайте також

У разі деокупації Луганщини до зими в області не вдасться провести опалювальний сезон, бо російські військові знищили критичну інфраструктуру

У Маріуполі мешканці приватних будинків не можуть купити вугілля для опалення взимку

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок