Від початку року лікарні Дніпропетровщини отримали 19 кисневих станцій

Від початку року лікарні Дніпропетровщини отримали 19 кисневих станцій

Від початку року лікарні Дніпропетровщини отримали 19 кисневих станцій, 17 з яких закуплено коштом державного бюджету та ще 2 — за кошти субвенції, яка була надана Урядом. Про це повідомляють на сайті обласної військової адміністрації.

За повідмленням, лікарні області отримали 40 УЗД-апаратів, 37 моніторів пацієнта, 31 капнограф, 24 ВАК-апарати, 17 анестезіологічних апаратів, 10 електрокардіографів, 7 пересувних рентген-апаратів, 3 електрохірургічні апарати, 3 ендоскопи, 2 ангіографи, 2 ШВЛ-апарати, 1 рентгенівський апарат із С-аркою. Велика кількість обладнання була поставлена Міністерством до області як гуманітарна допомога від урядів інших країн.

"Міністерство активно включилося в допомогу органам місцевого самоврядування й за допомогою коштів державного бюджету, проєктів Світового банку, Глобального фонду й коштів рахунку UNITED24 закупило значну частину обладнання", — зазничив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Загалом із початку повномасштабної війни до лікарень Дніпропетровської області вже доставлено й розподілено понад 270 одиниць медичного обладнання та приладів. Також до медзакладів поставлено понад 3 000 комплектуючих та витратних матеріалів.

Читайте також

Лікують хронічні хвороби та інфекції. Як у медзакладах Дніпропетровщини рятують поранених військових

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок