Звинувачують у держзраді: суд у справі житомирського журналіста Василя Муравицького перенесли

Звинувачують у держзраді: суд у справі житомирського журналіста Василя Муравицького перенесли

Оновлюється
Звинувачують у держзраді: суд у справі житомирського журналіста Василя Муравицького перенесли
Суд у справі жураналіста Василя Муравицького.Корольовський районний суд, Житомир, вересень 2022 року.Фото: Аліна Домбровська для Суспільне Житомир

22 вересня у Корольовському районному суді розглядали справу житомирського журналіста Василя Муравицького, якого обвинувачують у державній зраді та розпалюванні національної ворожнечі. Про це із зали засідань суд повідомила кореспондентка Суспільного Аліна Домбровська.

За її словами, Василь Муравицький на судове засідання не з'явився і, як з'ясувалося, розірвав договір зі своїм адвокатом Андрієм Гожим. Представницею обвинуваченого у справі призначили адвокатку Марину Шолудько, яка сказала, що до розгляду справи сьогодні не готова.

"Спочатку ви даєте доручення, потім ви допускаєте мене до участі в справі. Прошу зробити перерву, надати можливість ознайомитися з матеріалами справи, з усіма клопотаннями. В прокурора, я так розумію, є певні клопотання, оскільки Муравицький відсутній. Мені потрібен час, щоб з усім цим ознайомитися", – сказала Марина Шолудько.

Суддя Ніна Янчук клопотання адвокатки обвинуваченого задовольнила. Розгляд кримінального провадження відклали до 17 жовтня на 9:45 з повторним повідомленням обвинуваченого Василя Муравицького в установленому порядку.

Що відомо

  • Житомирського журналіста Василя Муравицького звинувачують у державній зраді і розпалюванні національної ворожнечі – із 2014 року він активно публікував антиукраїнські матеріали та коментував події в Україні для проросійських ЗМІ. Розгляд справи у суді триває з 2017 року.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок