Патріотичний розпис: у Черкаському Університеті третього віку розмальовували екоторбинки

Патріотичний розпис: у Черкаському Університеті третього віку розмальовували екоторбинки

Патріотичний розпис: у Черкаському Університеті третього віку розмальовували екоторбинки
Суспільне: Черкаси

Розмальовувати екоторбинки вчили відвідувачів Університету третього віку у Черкасах. Такий майстер-клас для них у територіальному центрі надання соціальних послуг організували вперше, розповіла директорка закладу Альона Щербак.

Викладачка декоративно-прикладного мистецтва Вікторія Кошелєва допомагає під час майстер-класу: пояснює послідовність дій. Утім який малюнок хочуть створити, учасники обрати самостійно. Учасниця майстер-класу, Тамара Суслова, на таких заняттях вперше:

"У цьому малюнку, що я обрала для своєї торбинки, більше радості, посмішки, віри в нашу перемогу і в майбутнє".

Гурток декоративно-прикладного мистецтва третій рік поспіль відвідує Тетяна Дергачова. Розмальовувала торбинку також вперше:

"Оскільки ми не такі професіонали, щоб гарно малювати, тому ми кладемо картинку під тканину і просто обмальовуємо по контуру. А далі будемо розфарбовувати на свій смак".

У Черкасах розмальовували екоторбинки
Суспільне: Черкаси

Від таких майстер-класів — у захваті, бо вони надихають і дозволяють повірити у себе.

"Ти спочатку дивишся і думаєш, ні, це неможливо. Ні, я такого ніколи не зроблю! А потім у творчому колективі, то той підкаже, то той і потім ти дивишся на роботу цю, о, то ми це зробили", — розповіла пані Тетяна.

Вперше прийшла на гурток Віра Бочарнікова. Зацікавилася майстер-класом, бо хотіла мати таку торбинку:

"Я тримаю і пензлик перший раз, і олівчик перший раз тримаю. Потрібно бути дуже акуратним, бо ось і сама замастилася, і сумочку трохи підмазала. А малювати — легко, дивлюся, щоб всі шпариночки, які є в тканині, були затягнуті фарбою".

Читайте також: Збирали на дрони для ЗСУ: у черкаській школі відбувся доброчинний ярмарок
У Черкасах розмальовували екоторбинки
Суспільне: Черкаси

Розмальовують льняні торбинки спеціальними фарбами на акриловій основі, пояснила викладачка Вікторія Кошелєва:

"Вони абсолютно практичні, матеріал довго можна використовувати, він не витирається, колір не змінюється. Фарби, після того, як намалюють, закріплюють праскою, і можна прати і використовувати цю торбинку досить довгий час".

За словами директорки територіального центру надання соціальних послуг Альони Щербак, арттерапевтичні заняття тут проводять двічі на тиждень та щоразу намагаються опановувати щось нове.

"Розпочинали ми з напряму художнього — це малюнки, художня творчість. Нині перейшли на напрям прикладного мистецтва, тобто це вже якісь поробки, це цікавіше і більш практичніше, тут вони не лише проявляють творчість, це вже поробки, які можна використати у себе в побуті".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок