Кошти за скасоване пробне ЗНО можна перерахувати на потреби ЗСУ

Кошти за скасоване пробне ЗНО можна перерахувати на потреби ЗСУ

Кошти за скасоване пробне ЗНО можна перерахувати на потреби ЗСУ
Фото: Getty Images

Через війну в Україні скасовано проведення не лише традиційного ЗНО, а й скасовано пробне ЗНО-2022. Людям, які зареєструвалися для проходження пробного ЗНО, повернуть частину сплачених, але не використаних для підготовки тестувань коштів. Ці гроші також можна буде спрямувати на потреби ЗСУ.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

"Набув чинності Порядок повернення невикористаної частини коштів, сплачених за участь у пробному ЗНО-2022, затверджений Міністерством освіти і науки України. Отже, учасники пробного тестування можуть не лише повернути кошти на особистий банківський рахунок, а й перерахувати їх на підтримку Збройних Сил України", — повідомили в УЦОЯО.

Для повернення або перерахунку коштів учасники мають:

  1. Авторизуватися на спеціальному сервісі на сайті Українського або відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, зазначивши назву регіонального центру, якому було сплачено за послугу,  логін та пароль доступу до персональної сторінки учасника пробного ЗНО.
  2. Вибрати, куди перерахувати кошти: на підтримку Збройних Сил України чи на особистий рахунок.

Якщо учасники бажають перераховувати кошти на підтримку Збройних Сил України, то за допомогою цього сервісу вони мають підтвердити згоду на переказ коштів, зазначивши свої прізвище та ім’я так, як зазначили під час реєстрації для участі в пробному ЗНО.

Читайте також

Вступна кампанія -2022. В НАЗК розповіли про ризик корупції

Склала спрощене ЗНО на 600 балів: історія школярки з села на Львівщині

Понад 400 випускників Київщини склали мультитест на 200 балів

Вибір редакції

На початок