У Києві навчатимуть правилам мінної безпеки

У Києві навчатимуть правилам мінної безпеки

У Києві навчатимуть правилам мінної безпеки
Фото: Київська міська рада

У Києві в парку імені Тараса Шевченка у четвер, 22 вересня, навчатимуть, як поводитися з вибухонебезпечними предметами в межах проєкту "Тиждень мінної безпеки. Північ".

Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради.

Цикл навчань з мінної безпеки розробили Держслужба з надзвичайних ситуацій спільно з Благодійним фондом "Солом'янські котики".

У час війни важливо знати базові правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, оскільки ваші правильні дії допоможуть уникнути трагедії, зазначила депутатка Київради Ксенія Семенова.

"Під час занять експерти розкажуть як діяти, якщо помічаєте вибухонебезпечні предмети, а також те, що в жодному разі робити не можна в таких випадках. Також розкажемо про підлі хитрощі окупантів, які маскують вибухівку навіть у дитячих іграшках. Крім цього на локації буде облаштовано дитячу зону, де діти будуть проходити командні ігри на логіку", – розповіла Ксенія Семенова.

Початок занять о 15.00. Щоб взяти участь, необхідно зареєструватися.

Що відомо

  • В Україні запрацював новий мобільний застосунок з мінної безпеки MineFree. Він призначений для підвищення рівня захисту цивільного населення від небезпечних вибухових пристроїв. Застосунок дає можливість повідомити про виявлення боєприпасів та інформувати про небезпечні території.
  • У закладах освіти Київської області стартував проєкт "Зменшення ризиків травмування дітей від вибухонебезпечних предметів". Перші уроки безпеки відбулися в школах Дмитрівської громади Бучанського району.
  • У Києві протягом серпня на різних станціях метро проводили безпекові тренінги. Де сховатися від обстрілу, як облаштувати укриття та надавати першу домедичну допомогу навчали рятувальники, сапери, медики і психологи ДСНС.

Читайте також

Які бувають міни та як діяти, якщо знайшли підозрілий предмет

Звільнення захисників Азовсталі, мобілізація в Росії. 211-й день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок