Новий пакет санкцій щодо Росії обговорять 23 вересня у ЄС — Politico

Новий пакет санкцій щодо Росії обговорять 23 вересня у ЄС — Politico

Новий пакет санкцій щодо Росії обговорять 23 вересня у ЄС — Politico
Брюссель, Бельгія — 18 вересня: штаб-квартира Ради ЄС. Фото: Getty Images

Європейська комісія почне консультації з представниками країн ЄС щодо майбутнього пакету санкцій проти Росії протягом декількох днів.

Про це повідомляє видання Politico з посиланням на чотирьох дипломатів з ЄС.

Брюссель вже ввів кілька пакетів санкцій проти Росії. Європейська комісія наразі готує нові заходи й обговорить пропозиції з послами ЄС 23 вересня, повідомили дипломати.

Дипломати очікують обговорення плану з обмеження цін на російську нафту, який наразі обговорюється в G7. США тиснуть на ЄС, щоб домогтися прогресу в питанні обмеження цін на нафту до того, як заборона ЄС на імпорт російської нафти вступить в силу в грудні, кажуть джерела.

Серед інших обмежень, можуть бути введені додаткові списки фізичних осіб, заборона на імпорт російських алмазів та інших предметів розкоші.

Інформацію про підготовку нового пакета санкцій повідомив також редактор "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

"Європейська комісія працює над новим пакетом санкцій щодо Росії, який потенційно може бути представлений державам-членам наступного тижня. Ймовірно, увага буде зосереджена на обмеженні видобутку нафти і списках G7", — написав Йозвяк у Twitter.

20 вересня Високий представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що проти Росії можуть бути запроваджені нові обмеження у зв'язку з оголошеннями щодо проведення так званих референдумів у Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях України.

Читайте також

Боррель анонсував нові санкції проти РФ після оголошення щодо проведення так званих "референдумів"

Як проти держав-спонсорів тероризму: У США обговорюють посилення санкцій проти РФ

Вибір редакції

На початок