Ми знищимо всіх, хто зі зброєю прийде на нашу землю, чи добровільно, чи за мобілізацією — Залужний

Ми знищимо всіх, хто зі зброєю прийде на нашу землю, чи добровільно, чи за мобілізацією — Залужний

Ми знищимо всіх, хто зі зброєю прийде на нашу землю, чи добровільно, чи за мобілізацією — Залужний
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Фото: Офіс президента

21 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив про проведення часткової мобілізації в Росії. Влада РФ планує призвати 300 тисяч резервістів. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний прокоментував оголошення мобілізації в Росії.

"Збройні Сили України 8 років і 7 місяців стримують збройну агресію РФ проти нашої держави. Повномасштабний наступ противника не злякав нас. Щобільше, ми обʼєдналися та гідно зустріли ворога. Оголошення мобілізації в Росії є тому підтвердженням. Сотні тисяч чоловіків та жінок захищають рідну землю, власні домівки, своїх дітей і майбутнє України. Тому жодні заяви військово-політичного керівництва країни-агресора не вплинуть на нашу готовність боротися за свою свободу. Ми знищимо всіх, хто зі зброєю прийде на нашу землю - чи добровільно, чи за мобілізацією", — написав Залужний у Facebook.

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський дав інтерв'ю німецькому виданню Bild. Він заявив, що попри оголошення про часткову мобілізацію у Російській Федерації 21 вересня, весь останній місяць президент Володимир Путін вже проводив мобілізацію у своїй країні.
  • Канцлер Німеччини Олаф Шольц назвав причиною оголошення часткової мобілізації в РФ — невдачі в агресивній війні проти України.
  • Міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес заявив, що мобілізація військ Росією в конфлікті на Україні була визнанням її президентом Володимиром Путіним того, що "його вторгнення провалюється".

Читайте також

Часткова мобілізація у РФ: у Думі пояснили, навіщо її запровадили та кому вручатимуть повістки

Ядерні погрози, часткова мобілізація в РФ та "референдуми". Що сказав Путін у зверненні

Вибір редакції

На початок