Мешканці будинку у Запоріжжі скаржаться на керуючу компанію

Мешканці будинку у Запоріжжі скаржаться на керуючу компанію

Мешканці будинку у Запоріжжі скаржаться на керуючу компанію

Зі скаргами на бездіяльність керуючої компанії до кореспондентів Суспільного звернулися мешканці будинку за адресою: вулиця Українська, 37 у Запоріжжі. За словами місцевих мешканців, два роки тому їх будинок передали в управління керуючій компанії «Місто для людей». Протягом цього терміну жодних робіт компанія не виконує, - кажуть запоріжці. Голова будинкового комітету Ія Ланіна каже, що сумлінно виконує роботу лише двірник:

«Він просто прибирає, він виконує свої обов’язки. А так були дуже багато аварійних ситуацій, які не вирішувались. У нас, наприклад, у січні було, прорвало трубу опалення і ми цілий місяць чекали на те, що нам її відремонтують. І, звісно, у нас були дуже великі тарифи, люди були дуже незадоволені. Тому ми звернулись на гарячу лінію урядову, і відтіля, я так зрозуміла, був сигнал і буквально за три доби знайшлися у них і зварювальні апарати, і слюсарі. І вони цю трубу заварили».

Мешканці будинку у Запоріжжі скаржаться на керуючу компанію

Голова будинкового комітету Ія Ланіна

За словами голови будинкового комітету, наприкінці січня відбулися загально будинкові збори, під час яких більшість мешканців висловили невдоволення якістю виконання та надання керуючою компанією послуг, тому вирішили розірвати з нею договір. Тоді ж жителі подали відповідну заяву до керуючої компанії, додали списки мешканців.

«31 січня ми надали такі документи, ми зібрали, написали протокол, подали заяву, відвезли прямо в цю компанію. І чекали рівно два місяці. Ми думали, що вони якось хоча б у цій ситуації зможуть виконати свої повноваження. Але цього не сталося і першого квітня нас ніхто не передав. Тому ми звернулися спочатку в колл-центр до них, щоб вони там надали нам відповідь якусь. Ніякої ми відповіді не отримали, був лише такий привід, що карантин, керуюча компанія не працює і займатися цими документами нікому», - каже голова будинкового комітету Ія Ланіна.

Мешканці будинку у Запоріжжі скаржаться на керуючу компанію

Після завершення карантину всі будинки отримають технічну документацію у повному обсязі, нині це виконати - технічно неможливо. Про це у коментарі кореспондентам Суспільного повідомив Генеральний директор керуючої компанії «Місто для людей» Сергій Тритенко:

«Наразі керівництво компанії, тобто весь офіс знаходиться на карантині та працюють дистанційно. І передати документи компаніям чи розібратись з листами просто немає кому. Тобто, зараз працює лише аварійна служба, котра виконує заявки аварійні, технічне обслуговування будинків, а також працює вся система клінінгу у посиленому режимі. Тобто, обробляє будинки, дезінфікують і продовжують прибирання прибудинкової. Але юристів та виробничо-технічного відділу в офісі немає, як і мене. Тому передати документи чи відповісти неможливо. Конкретно, я не знаю, не можу зараз сказати, у мене немає бази перед очима, чи були якісь незакриті заявки з Українською, 37. Зате я знаю цифри, які ми їм зробили. Тобто, станом на 1 березня платоспроможність – 80%. Тобто, 20% людей не платять. І ми їм виконали технічних робіт на суму 54 тисячі. І на сьогоднішній момент заборгованість будинку в купі з виконаними роботами – 76 тисяч гривень. Однак, це лише роботи планового характеру. Є перелік послуг, які ми вимушені виконувати навіть якщо негативний залишок на будинку, на сумі поточного ремонту. Це аварійне обслуговування, тобто, всі мережі – це опалення, каналізація, холодне, гаряче водопостачання, ми їх обслуговуємо навіть якщо на будинку є борг. Потім – технічне обслуговування цих мереж щомісячно за графіком».

Мешканці будинку у Запоріжжі скаржаться на керуючу компанію

За словами Сергія Тритенка, нині у керуючій компанії працює колл-центр, який приймає заявки лише на виконання аварійних робіт. Планові роботи перенесені на кінець карантину, адже їх має виконувати бригада у складі більше двох осіб. За словами адвоката Дмитра Гладкого, взаємовідносини між мешканцями будинку та керуючою компанією регулюються Цивільним кодексом України, а також Законом України «Про житлово-комунальні послуги». А закон «Про особливості здійснення право власності у багатоквартирному будинку» передбачає можливість змінити управителя, повідомивши такого письмово за два місяці, і обрати іншу компанію.

«Що дуже важливо, з чого почати, це офіційно у паперовому вигляді через канцелярію управителя або через Укрпошту зареєструвати претензії, всі ці повідомлення. І дуже важливо, щоб це було здійснено в установлений законом строк. Тобто, не менше, ніж за два місяці. Юридичні дії, які мають правові наслідки у вигляді розірвання договору, вони не передбачають приймання відвідувачів. Тому, я не бачу тут будь-яких заборон взагалі з цього приводу.Бо ті види діяльності, види бізнесу, які пов’язані з прийманням відвідувачів, вони наразі на карантинних обмеженнях. Тому, вважаю, що така відповідь не є мотивованою, саме з приводу розірвання. У цьому випадку дата, яка має значення - це не дата, коли директор, одержувач отримає безпосередньо кореспонденцію, а дата направлення засобами Укрпошти і є встановлені правила, які залежать у межах міста, у межах області, у межах України», - Дмитро Гладкий, адвокат.

Мешканці будинку у Запоріжжі скаржаться на керуючу компанію

За словами адвоката, у ситуації мешканців будинку за адресою: вулиця Українська, 37, значення має саме дата надсилання ними заяви щодо розірвання договору, а не дата отримання документу керуючою компанією.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди