Миколаївська фехтувальниця виборола дві нагороди на чемпіонаті в Польщі

Миколаївська фехтувальниця виборола дві нагороди на чемпіонаті в Польщі

Миколаївська фехтувальниця виборола дві нагороди на чемпіонаті в Польщі
Національна збірна України на регіональному чемпіонату з фехтування Міжнародної ради військового спорту. 20.09.2022 Польща, м. Джонкув. Фото: Central Sports Club of Armed Forces of Ukraine

Миколаївська спортсменка Валерія Проченко здобула бронзову медаль в особистій першості та срібну у складі національної збірної на регіональному чемпіонаті з фехтування Міжнародної ради військового спорту (CISM). Змагання тривають з 18 до 22 вересня в польському місті Джонкув.

Про нагороди спортсменки Суспільному розповів її тренер Анатолій Шлікар.

21-річна Валерія Проченко — вихованка Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи.

"Валерія — корінна миколаївка. Фехтуванням займається десять років. Тобто почала тренуватися з 11 років. У складі національної збірної вона близько чотирьох років. До цього вона виступала в кадетській та юніорській збірній", — говорить Анатолій Шлікар.

У перший змагальний день чемпіонату, 18 вересня, спортсменка здобула бронзу в особистій першості.

"Середній рівень змагань, зовсім мало учасниць. Валерія посіла третє місце, одразу зателефонувала мені, я її привітав, звичайно. Можу сказати, що війна та загалом ситуація в країні дуже впливає на спортсменів, їм також важко морально, як і всім нам. Тому це вплинуло на участь у змаганні", — каже тренер.

Миколаївська фехтувальниця Валерія Проченко виборола дві нагороди на чемпіонаті у Польщі
Перший змагальний день регіонального чемпіонату з фехтування Міжнародної ради військового спорту. 18.09.2022 Польща, м. Джонкув. Фото: Central Sports Club of Armed Forces of Ukraine

20 вересня Валерія в команді шаблісток збірної України посіла друге місце. Крім Проченко у складі збірної виступили Юлія Бакастова, Марія Цимбота, Дар’я Гонцова.

Миколаївська фехтувальниця Валерія Проченко виборола дві нагороди на чемпіонаті у Польщі
Українська та польська фехтувальниці під час Регіонального чемпіонату з фехтування Міжнародної ради військового спорту. 18.09.2022 Польща, м. Джонкув. Фото: Central Sports Club of Armed Forces of Ukraine

Загалом 16 спортсменів у двох видах зброї представили Україну на регіональному чемпіонаті з фехтування Міжнародної ради військового спорту (CISM).

Що відомо

  • Валерія Проченко — призерка чемпіонатів України на шаблях серед юніорів. У квітня 2021 року Валерія посіла третє місце на юніорському Чемпіонаті світу з фехтування в Каїрі (Єгипет).

Читайте також

Спортсмен з Миколаєва став переможцем на чемпіонаті в Данії

Три тисячі спортсменів із Миколаєва почали навчальний рік

Опалювальний сезон у Миколаєві розпочнеться планово — міський голова про підготовку до зими

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок