У Рівному затвердили перелік тимчасових споруд, які підлягають демонтажу

У Рівному затвердили перелік тимчасових споруд, які підлягають демонтажу

У Рівному затвердили перелік тимчасових споруд, які підлягають демонтажу
Фото: Суспільне Рівне

У Рівному демонтують 47 незаконно встановлених тимчасових споруд. Такий перелік затвердив міськвиконком 20 вересня. Власників гаражів, кіосків, автокав'ярень попереджуватимуть заздалегідь.

За словами міського голови Олександра Третяка, загалом таких об'єктів набагато більше і робота з їх усунення проводиться постійно.

"Це малі архітектурні форми, це гаражі, які були встановлені, зокрема, навіть біля території центральної міської лікарні, це шлагбауми, зокрема шлагбаум, який був нещодавно демонтований біля торгового центру Вікторія, який по суті перекривав в'їзд на територію самого торгового центру, але земля це міська. Тому була вказівка дана і був шлагбаум цей демонтований", — зауважує мер.

Читайте також: Автокав'ярні, кіоски, гаражі: що планують демонтувати у Рівному за рішенням виконкому

Основним дозвільним документом для тимчасової споруди, за словами заступника міського голови Євгена Іванішина, є паспорт прив'язки. Він додає, об'єкти, які його не мають і встановлені з порушенням пожежних розривів, у межі червоних ліній чи на проїзді, демонтуватимуть в першу чергу. Їхніх власників про це попереджуватимуть заздалегідь.

"Після того, як виконком ухвалив рішення, власникам таких споруд на саму споруду клеїться повідомлення, де ми просимо самостійно демонтувати її у визначений термін, зазвичай, це 7 — 14 днів. По тому, як цей термін завершиться, ми демонтуємо цю споруду за кошти міста, але у випадку, якщо власник хоче повернути споруду, яку евакуйовують звідти, йому треба заплатити вартість демонтажу і вартість зберігання на базі ШЕУ", — пояснює заступник.

Євген Іванішин додає: роботи з демонтажу незаконно встановлених об'єктів почнуть з центральної частини Рівного вже за кілька тижнів.

Що відомо

  • На геопорталі відкритих даних є інтерактивна карта тимчасових споруд. Там зазначена уся інформація про об'єкти: який – самовільно встановлений, який – з дозволами, а який підлягає демонтажу.

Читайте також

  • У Рівному передбачили безоплатне харчування дітей, чиї батьки боронять Україну
  • На Рівненщині діти виготовляють окопні свічки для захисників
  • Зросте, але не для населення: мер Рівного пояснив документ про здорожчання тарифів на тепло

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок