На Тернопільщині продали спиртзавод

На Тернопільщині продали спиртзавод

На Тернопільщині продали спиртзавод
Фото: Тернопільська ОВА

20 вересня відбувся приватизаційний онлайн-аукціон з продажу Марилівського спиртового заводу. Переможна ставка склала 150,001 млн грн. Про це в соцмережі повідомила пресслужба Тернопільської ОВА.

На аукціоні змагались 4 учасники. Протягом аукціону вартість продажу зросла майже у 3 рази – зі 54 324 111 грн. стартової ціни.

Підприємство має технологічне обладнання й під’єднані всі необхідні комунікації. Після підписання договору купівлі-продажу, новий власник отримає актив, до якого входять виробничі приміщення та устаткування, зерносклад і 12 одиниць транспорту.

19 вересня відбувся перший приватизаційний онлайн-аукціон з початку повномасштабного вторгнення, на якому продали Кобиловолоцький спиртзавод.

У повідомленні йдеться, що переможна ставка склала більш як 70 мільйонів гривень.

"Це один із трьох спиртових заводів області, які були виставлені на аукціон. За право власності на торгах "Прозорро.Продажі" боролися 6 учасників. Впродовж аукціону ціну продажу збільшили майже втричі з 25,2 мільйона гривень стартової вартості. Після підписання договору купівлі-продажу, новий власник отримає актив, до якого входять нежитлові приміщення, понад 10 одиниць транспорту, сотні одиниць виробничого устаткування, для провадження діяльності та під'їзна залізнична колія", – повідомляють на сторінці обласної військової адміністрації".

Також переможцеві торгів необхідно буде сплатити кошти в розмірі стартової вартості об’єкта на рахунки ДП "Укрспирт", для погашення заборгованостей підприємства.

Нагадаємо, окрім Кобиловолоцького та Мирилівського, на Тернопільщині мають продати Борщівський спиртзавод.

Читайте також

  • Відновлення приватизації держпідприємств — експерт розповів, хто може купити заводи
На початок