Почалася реєстрація учасників фестивалю "Повір у себе". Хто зможе взяти участь

Почалася реєстрація учасників фестивалю "Повір у себе". Хто зможе взяти участь

Почалася реєстрація учасників фестивалю "Повір у себе". Хто зможе взяти участь
Фото: Фестиваль творчості "Повіримо у себе"/Facebook

Київський міський центр соціальних служб оголосив старт 31-го Фестивалю творчості для людей з інвалідністю "Повіримо у себе!". Цьогоріч захід відбуватиметься винятково в онлайн форматі, що дає можливість приєднатись тим, хто проживає як в Україні, так і поза її межами.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Фестиваль має 4 творчі напрями:

  • "Сценічні жанри"
  • "Прикладне мистецтво"
  • "Сучасні технології"
  • "Літературна творчість".

Учасники діляться на 5 вікових категорій:

  • "Діти" (до 10 років),
  • "Підлітки" (11 – 14 років)
  • "Юнацтво" (15 – 20 років)
  • "Молодь" (21 – 35 років)
  • "Дорослі" (від 36 років).
Повір у себе
Нагородження переможців 31 Фестивалю "Повір у себе" 2021 рік. Фото: Фестиваль творчості "Повіримо у себе"/Facebook

"Для когось Фестиваль — трамплін у життя, для багатьох- засіб творчої реалізації або навіть перша можливість заявити про власне "Я". Цьогоріч ми змінили вікові рамки і до участі можуть доєднатися усі кияни з інвалідністю",— йдеться у повідомленні пресслужби Фестивалю.

Повір у себе
Фото: Фестиваль творчості "Повіримо у себе"/Facebook

Один учасник має право заявити один номер/одну творчу роботу в кожну з номінацій фестивалю – "Вокально-хорова", "Хореографія", "Інструментальна", "Виконавче мистецтво", "Образотворче мистецтво", "Декоративно-ужиткове мистецтво", "Нерукотворне мистецтво", "Аудіовізуальне мистецтво", "Модерація", "Комп’ютерна графіка та дизайн" і "Авторська поезія та проза". Максимально можлива кількість заявок від одного учасника – 11 робіт — кожна в окремій номінації.

""Повіримо у себе" — це унікальний захід, який допомагає формувати неупереджене ставлення до людей з інвалідністю, ідеї суспільства рівних можливостей, та правильну суспільну думку про людей з інвалідністю, без стереотипів "героїзму", та "жалю"",— каже заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Онлайн заявки на участь у фестивалі приймаються до 1 листопада 2022 року за посиланням.

Вперше фестиваль було проведено у 1993 році, за участю 100 дітей з інвалідністю з інтернатів міста та товариства дітей з інвалідністю "Церебрал". Наразі Фестиваль є відкритим соціокультурним адаптаційним заходом для дітей та молоді з інвалідністю міста Києва. Місія проєкту – сприяти творчій реалізації учасників фестивалю в інклюзивному суспільстві. Заходи проводять з метою підтримки та розвитку творчих здібностей учасників, розкриття їхнього творчого потенціалу та сприяння їхньому подальшому творчому зростанню. Також надає можливості талановитим дітям з інвалідністю презентувати власну творчість широкому колу глядачів. З 2020 року фестиваль частково проходить і в онлайн-форматі, що дає змогу розширити коло учасників.

У грудні 2021 року було проведено 30-й ювілейний фестиваль. За результатами конкурсу переможцями стали 150 дітей у 10 номінаціях, які об’єднані у 4 творчі напрями. Взяли участь близько 1000 дітей. Найбільше робіт було прийнято у напрямі "Прикладне мистецтво" — 420.

Читайте також

У Кропивницькому діти з інвалідністю роблять окопні свічки для захисників

"Краса для душі": у Черкасах відкрили виставку інклюзивного мистецтва

У Запоріжжі відбувся показ вистави інклюзивного театру "Рівні можливості"

У столиці незрячим безкоштовно запропонують послугу супроводу

На початок