"Викрав" автостоянку. на Дніпропетровщині прокуратура повідомила про підозру колишньому держреєстратору

"Викрав" автостоянку. на Дніпропетровщині прокуратура повідомила про підозру колишньому держреєстратору

"Викрав" автостоянку. на Дніпропетровщині прокуратура повідомила про підозру колишньому держреєстратору
Фото: Pexels

Прокуратура Дніпропетровщини повідомила про підозру колишньому державному реєстратору, якого підозрюють в оборудці з нерухомістю. Про це повідомляють на сайті обласної прокуратури.

За даними слідства, 36-річний чоловік, який обіймав посаду державного реєстратора однієї з сільських рад Василівського району, незаконно змінив у Державному реєстрі інформацію щодо автостоянки у Дніпрі. Через це власника незаконно позбавили права власності. Збитки оцінюють в майже 1 мільйон гривень.

Чоловіку повідомили про підозру за частиною 3 статті 362Несанкціоновані перехоплення або копіювання інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, якщо це призвело до її витоку, вчинені особою, яка має право доступу до такої інформації. та частиною 3 статті 365-2 Зловживання своїми повноваженнями аудитором, нотаріусом, оцінювачем, уповноваженою особою або службовою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб або державним реєстратором, суб’єктом державної реєстрації прав, державним виконавцем, приватним виконавцем з метою отримання неправомірної вигоди, якщо це завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам або інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб.Кримінального кодексу України. Підозрюваному загрожує позбавлення волі до трьох років.

Читайте також

Підтримували агресію РФ і схвалювали окупацію. На Дніпропетровщині викрили двох ймовірних колаборантів

Майже три місяці роботи чат-боту поліції Дніпропетровщини: понад шість тисяч повідомлень про ймовірних колаборантів

Передавала дані про розміщення ЗСУ. Жительку Дніпра підозрюють у держзраді

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок