Збірна України з футзалу здобула три поспіль перемоги в товариських матчах напередодні відбору на чемпіонат світу-2024

AFSM

Трьома голами відзначився дебютант команди Андрій Мельник.

Чоловіча збірна України з футзалу провела три товариські матчі, зокрема два – в межах Кубка трьох націй у Молдові. Ігри проводилися як частина підготовки до прийдешньої кваліфікації до чемпіонату світу-2024, що розпочнеться для України в жовтні, а суперниками стали збірні Молдови та Румунії.

У першому матчі проти Молдови українці здобули розгромну перемогу з рахунком 6:1. "Синьо-жовті" забили по три голи в кожному таймі, зокрема дублем відзначився дебютант національної збірної Андрій Мельник: на 11-ій і 35-ій хвилинах. Ще по голу принесли Артем Фаренюк, Євген Сірий, Микола Микитюк та Ігор Корсун.

Другий раз Україна зустрілася з Молдовою вже на турнірі Кубок трьох націй. Цього разу результативність команд була ще вищою, але підопічні Олександра Косенка вдруге поспіль перемогли в очній зустрічі з молдовцями – з рахунком 7:4. Автором дублю став Корсун (6-та й 19-та хвилини), а решту м'ячів забили Мельник, Віталій Радевич, Ярослав Лебідь, Ігор Чернявський та капітан команди Петро Шотурма.

Найконкурентнішим був третій матч проти Румунії, проте й у ньому переможцями були українці. Команда виграла в поєдинку з рахунком 3:1 завдяки голам Чернявського на 10-ій хвилині й Даниїла Абакшина – на 27-ій, а також автоголу від капітана суперників Феліпе Олівейри.

Результати товариських матчів

• Молдова – Україна – 1:6
  • Молдова – Україна – 4:7
  • Румунія – Україна – 1:3

• Збірна України розпочне кваліфікацію до чемпіонату світу з основного раунду відбору. Команда потрапила до 11-ї групи разом із Нідерландами та Косовим.
  • Перший матч кваліфікації Україна зіграє 7 жовтня проти Косова, другий – 11 жовтня проти Нідерландів.
  • Обидва наступні матчі команди мають бути домашніми, проте через повномасштабне вторгнення Росії в Україну відбудуться в Латвії: в Саласпілсі та Єлґаві.
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022