Під час російсько-української війни поліг воїн із Полтавщини Олег Бугай

Під час російсько-української війни поліг воїн із Полтавщини Олег Бугай

Під час російсько-української війни поліг воїн із Полтавщини Олег Бугай
Суспільне Полтава

Олег Бугай із Миргородського району поліг під час оборони України від російських військ. Про це Суспільному розповів речник обласного центру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.

Олег Бугай із села Сенча Миргородського району загинув 17 вересня під час виконання бойового завдання. Сталося це поблизу села Опитне Донецької області.

51-річного солдата до Збройних сил України призвали 29 квітня 2022-го року. Чоловік був стрільцем-помічником гранатометника. Про це повідомила голова Сенчанської громади Наталія Сліпухова на своїй сторінці у Facebook. Згідно з повідомленням, народився Олег Бугай у Казахстані.

«Олег Іванович виріс у багатодітній сім’ї, яка згодом переїхала до України. У селі Сенча Лохвицького району (нині Миргородський район – ред.) захисник розпочав свій трудовий шлях у Сенчанському ремонтно-транспортному підприємстві, де працював слюсарем з 1993-1996-й роки. У 1997-2007-му роках працював у Сейсморозвідувальній партій №2 робітником. З 2012-го року прийнятий на роботу у ТОВ «Сенча» різноробочим, а далі працював слюсарем. Після переїзду до Сенчі він познайомився зі своєю дружиною Оленою, з якою у липні 1997-го року створили сім’ю. Через три роки у них народився син Антон», - йдеться у повідомленні.

Коли та де планують поховати загиблого, поки невідомо, розповів речник обласного центру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.

Що відомо:

  • Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого поцілили по об’єктах у Миргороді.
  • За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах.
  • За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".
  • 24 серпня російські війська обстріляли Миргородську громаду на Полтавщині. Чотири удари завдали по інфраструктурних об’єктах.

Читайте також

На війні із Росією загинув військовий Владислав Токарь із Полтавщини

На початок