Голосіївський суд обрав запобіжний захід львівському волонтеру Назарію Островському

Голосіївський суд обрав запобіжний захід львівському волонтеру Назарію Островському

Голосіївський суд обрав запобіжний захід львівському волонтеру Назарію Островському
Назарій Островський та Святослав Літинський, у помешканнях яких 8 вересня проводили обшуки, Facebook Святослава Літинського

Сьогодні, 19 вересня, в Голосіївському районному суді міста Києва відбулося засідання по обранню запобіжного заходу львівському волонтеру Назарію Островському у справі про продаж гуманітарної допомоги.

Про це волонтер повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначив Назарій Островський, слідчі та прокурори, просили суд невідкладно взяти його під варту з альтернативою внесення застави у розмірі 208 000 грн.

Суддя це клопотання не задовольнила. Натомість обрала волонтеру запобіжний захід на час досудового розслідування у вигляді нічного домашнього арешту з 23:00 до 6:00.

"На жаль, поки що не можу коментувати шиту білими нитками справу через таємницю слідства, але колись, після перемоги буде дуже цікава книжка", - написав Островський.

Раніше у коментарі Суспільному Назарій Островський відкинув обвинувачення.

На захист волонтерів виступили військові.

Що відомо

  • 8 вересня у двох львівських волонтерів Святослава Літинського та Назарія Островського провели обшуки столичні слідчі та правоохоронці.
  • Обшуки відбувалися у справі про продаж гуманітарної допомоги, зокрема авто. Волонтери на той час були за кордоном. Обшук у Святослава Літинського тривав понад дві години. Проводили його правоохоронці та слідчий із Києва.
  • Після його закінчення слідчий від коментарів відмовився і що шукали та вилучили під час обшуку не пояснив. А в поліції Києва оприлюднили інформацію про те, що викрили шахрайську схему за участі львів’ян.
  • Обоє волонтерів заперечують обвинувачення.
На початок