Двісті восьмий день війни. Хроніка подій в Одеській області

Двісті восьмий день війни. Хроніка подій в Одеській області

Двісті восьмий день війни. Хроніка подій в Одеській області
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Ніч з 18 на 19 вересня в Одеській області минула під сигнали повітряної тривоги. Про події в Одеському регіоні під час війни читайте у хроніці Суспільного.

Поставити у морі, переплавити на кулі чи продати на аукціоні: в Одесі обговорили долю пам’ятника Катерині ІІ

19 вересня в Одесі провели онлайн-обговорення щодо долі пам’ятника "Засновникам Одеси", в центрі якого розташована скульптура Катерини ІІ. За результатами обговорення виділили кілька варіантів долі пам’ятника, які винесуть на громадське голосування. Воно триватиме з 20 вересня по 20 жовтня. Участь у голосуванні можуть взяти тільки ті, хто має прописку в Одесі.

Як щодо пам'ятника висловлювалися учасники та які аргументи наводили читайте за посиланням.

На Буковині за держраду судитимуть жителя Одещини

В Чернівецькій області судитимуть жителя Одещини. Його обвинувачують в державній зраді та участі в терористичній діяльності, повідомили в Чернівецькій обласній прокуратурі.

За даними слідства, з лютого 2022 року громадянин України співпрацював з державою-агресором і терористичною організацією "ДНР", а також сприяв у проведенні підривної діяльності. Через соціальні мережі поширював проросійську ідеологію, звеличував РФ, підтримував збройну агресію окупантів проти України.

В Чорному морі чергують три десантні кораблі РФ

В Чорному морі перебувають три великі десантні кораблі противника. Вони супроводжують один ракетоносій з вісьмома "Калібрами", повідомили в оперативному командуванні "Південь".

Російські кораблі тримаються поблизу узбережжя Криму — в ракетобезпечному районі. В ОК "Південь" нагадали про мінну небезпеку через шторм:

"Мінна небезпека посилюється разом із посиленням шторму в морі. Загроза ракетних ударів та обстрілів в зонах досяжності ворожою зброєю залишається надзвичайно актуальною".

На початок