Релоковані на Івано-Франківщину підприємства сплатили майже 31 млн грн податків

Релоковані на Івано-Франківщину підприємства сплатили майже 31 млн грн податків

Релоковані на Івано-Франківщину підприємства сплатили майже 31 млн грн податків
Фото: Уніан

58 підприємств, які переїхали в Івано-Франківську область із тимчасово окупованих територій, сплатили до місцевого і обласного бюджету 30,8 млн грн податків. Про це на засіданні сесії обласної ради повідомила начальниця Головного управління Державної податкової служби України в Івано-Франківській області Ірина Столярик.

З її слів, ці підприємства стали на облік в податковій службі області та сплачують місцеві податки.

"Унаслідок цього бюджет області поповнився на 30,8 млн грн. Мушу визнати, що з них 27 млн грн — це одна з військових частин Харківської області, яка перейшла на облік в Івано-Франківську", – розповіла Ірина Столярик.

Начальниця Головного управління ДПС області додала, що ще 27 підприємств на початку 2023 року змінять своє основне місце реєстрації та стануть на облік на Прикарпатті.

"Наше основне завдання по цих релокованих компаніях, щоб у нас залишалися податки в області. Кожна територіальна громада знає підприємство, яке приїхало на територію громади, бо вони звертаються і за землею, і за орендою. Ми працюємо із всіма тергромадами для того, щоб релоковані підприємства ставали на облік", — каже Столярик.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок