Найкращий тенісист світу Новак Джокович не підтримує вакцинацію від коронавірусу

Найкращий тенісист світу Новак Джокович не підтримує вакцинацію від коронавірусу

Найкращий тенісист світу Новак Джокович не підтримує вакцинацію від коронавірусу Associated Press

Перша ракетка світу, серб Новак Джокович заявив, що йому буде важко ухвалити рішення, якщо вакцинація проти коронавірусу стане обов'язковою для участі у змаганнях.

Про це він заявив під час прямої трансляції у Facebook, передає The Guardian.

"Особисто я проти вакцинації. І я не хотів би, щоб хтось примушував її робити, аби мати можливість подорожувати. Але якщо це стане обов'язковим, то що ж? Мені доведеться ухвалити рішення. У мене є власні думки щодо цього питання і чи зміняться ці думки в якийсь момент, я не знаю.

Гіпотетично, якщо сезон має відновитись у липні, серпні чи вересні, хоча це малоймовірно, я розумію, що вакцинація стане обов'язковою вимогою одразу після того, як ми повернемося із суворого карантину", — сказав Джокович.

Тенісист також вважає, що мають бути альтернативні методи протидії коронавірусу.

"Мені цікава тема здоров'я й те, як ми можемо посилити метаболізм, аби він був у найкращій формі для захисту від ворогів, таких як COVID-19".

Варто зазначити, що Новак Джокович є прихильником природного зцілення і категорично не бажав робити операцію на травмованому лікті, перш ніж змушений був вдатися до неї у 2018 році.

Що відомо

  • Новак Джокович провадить активну благодійну діяльність для боротьби з пандемією коронавірусу. Так, він пожертвував "значну суму" на потреби лікарень в італійському Бергамо.
  • "Ноле" блискуче розпочав сезон-2020, здобувши перемогу на Australian Open — турнірі серії Grand Slam. Для 32-річного серба цей титул став 17-м на "шоломах".
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start