Стартувало онлайн-голосування за переможця Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2022

Стартувало онлайн-голосування за переможця Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2022

Стартувало онлайн-голосування за переможця Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2022

У п’ятницю, 16 вересня, розпочався перший етап голосування на сайті Дитяче Євробачення, де можна побачити презентаційні відео з авторськими піснями п’ятірки фіналістів Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2022 та проголосувати під піснею, що сподобалася найбільше.

  • Дует "Софія Артеменко та DJ Polіnka"
  • Злата Дзюнька
  • Єлизавета Петрук
  • Дар’я Реброва
  • Діана Стасюк

Цьогорічне голосування глядачів за переможця Національного відбору на участь у Дитячому Євробаченні-2022 проходить у два етапи: з опівночі 16 вересня по 15:00 18 вересня та під час прямої трансляції фіналу пісенного конкурсу.

Переможця фіналу Нацвідбору на Дитяче Євробачення традиційно визначатимуть за результатами голосування журі (50%) та глядачів (50%). До складу журі за результатами голосування українців потрапили Христина Соловій, Мирослава Салій та Анжеліка Рудницька.

Фінал Нацвідбору на участь у Дитячому Євробаченні-2022 відбудеться 18 вересня о 18:00 у форматі прямого ефіру на телеканалі Суспільне Культура, а також на ютуб-каналі Євробачення Україна та фейсбук-сторінці Євробачення Україна. Тімур Мірошниченко буде ведучим фіналу Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2022.

Нагадаємо, 20-й Дитячий пісенний конкурс Євробачення відбудеться 11 грудня в Єревані (Вірменія). Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2022.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок