Жан Беленюк: "Хочу розробити систему, щоб збірники могли тренуватися в спортзалах"

Жан Беленюк: "Хочу розробити систему, щоб збірники могли тренуватися в спортзалах"

Жан Беленюк: "Хочу розробити систему, щоб збірники могли тренуватися в спортзалах" УНІАН

Український борець греко-римського стилю й народний депутат Жан Беленюк відзначив, що багато спортсменів-збірників попри послаблення обмежень не мають змоги належно тренуватися.

15 квітня Уряд послабив карантинні обмеження для спортсменів національних збірних. Однак борець-депутат Жан Беленюк в інтерв'ю Трибуні розповів, що не для всіх атлетів це рішення мало відчутний вплив, і визначив своє бачення покращення ситуації.

"Сподіваюся потрапити на засідання Кабміну в середу (23 квітня — ред.). Хочу розробити систему, за якої збірники зможуть відвідувати спортзали. По 5-10 осіб, з дотриманням потрібної дистанції.

Тому що спортсмени вже місяць без нормальних тренувань. Якщо такі види спорту як біг, допускають тренування на вулиці, то, наприклад, спортивні гімнасти не можуть займатися просто неба. Говорив з Верняєвим — він не може тренуватися. Звичайні турніки, які стоять на вулиці, їм не підходять.

Я вже надіслав два листи прем'єру, профільному міністру. Якщо людина займається питаннями спорту, то вона повинна розуміти проблематику. Думаю, нас почують", — зазначив Беленюк.

Що відомо

  • Національний олімпійський комітет у березні назвав борця Жана Беленюка найкращим спортсменом 2019 року. Беленюк випередив у головній номінації церемонії чемпіона світу з біатлону Дмитра Підручного та віцечемпіона світу з плавання Михайла Романчука.
  • Раніше Жан Беленюк розповів Суспільному, чим займається на карантині.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start