На Київщині буде чутно вибухи. Проводяться роботи зі знищення боєприпасів

На Київщині буде чутно вибухи. Проводяться роботи зі знищення боєприпасів

На Київщині буде чутно вибухи. Проводяться роботи зі знищення боєприпасів
Фото: ДСНС

Жителі Київської області 13 вересня можуть чути вибухи. У Бучанському та Вишгородському районі знищуватимуть вибухонебезпечні предмети. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

"13 вересня, на території Макарівської, Бородянської громад Бучанського району та Димерської громади Вишгородського району заплановані роботи з обстеження, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів", — йдеться у повідомленні.

В адміністрації закликають зберігати спокій та довіряти тільки офіційним джерелам інформації. А також не нехтувати сигналами повітряної тривоги і дотримуватися правил безпеки.

Що відомо

  • 9 вересня, на території Димерської громади Вишгородського району проводилися роботи з утилізації ворожих мін та боєприпасів.
  • 7 вересня у Вишгородському районі Київської області проводилися навчання саперів.
  • 6 вересня в Ольшаницькому родовищі гранітів, що в Рокитнянській селищній територіальній громаді Київщини, проводилися вибухові роботи.
  • 30 серпня на Шамраївському родовищі гранітів, що у Сквирській громаді Білоцерківського району, проводилися технологічні роботи. Також вибухові роботи пройшли на території "Богуславського кар’єру", що в Богуславській територіальній громаді Обухівського району.
  • Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Читайте також

Розмінування на Київщині. Що відомо

У центрі столиці знайшли гранату. Киян закликають бути обережними

На початок