У Маріуполі мешканці приватних будинків не можуть купити вугілля для опалення взимку

У Маріуполі мешканці приватних будинків не можуть купити вугілля для опалення взимку

У Маріуполі мешканці приватних будинків не можуть купити вугілля для опалення взимку
Маріуполь квітень 2022 року. Фото: Маріупольська міська рада

В окупованому Маріуполі люди не можуть купити вугілля для опалення приватних будинків. Попри високі ціни на паливо, його майже неможливо купити.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його інформацією, монополію на продаж вугілля має підконтрольна Пушиліну фірма "Торговий дім ДНР". Ціна на тонну твердого палива становить від 11 до 15 тисяч рублів.

"Навіть за таку ціну його майже неможливо купити. Обіцяна компенсація від гауляйтера Іващенко населенню знов виявилось брехнею. До зими залишається трохи, але навіть приватні будинки не можуть підготуватись до опалення через безмежну алчність та дупорукість окупантів", — повідомив Андрющенко.

Що відомо

  • Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня. Голова Донецької обласної військової адміністрації Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%.
  • До кінця 2022 року у Маріуполі через відсутність водопостачання та зруйновану каналізацію від хвороб та епідемій можуть померти понад 10 тисяч людей. Наразі у місті перебуває від 150 до 170 тисяч жителів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook та Instagram

На початок