Китай хоче формувати з РФ "більш справедливий міжнародний порядок" — МЗС КНР

Китай хоче формувати з РФ "більш справедливий міжнародний порядок" — МЗС КНР

Китай хоче формувати з РФ "більш справедливий міжнародний порядок" — МЗС КНР
Фото: Depositphotos

Пекін готовий формувати міжнародний порядок разом із Росією в “більш справедливому та раціональному напрямку”. Про це один із високопоставлених дипломатів Китаю повідомив агентству France-Presse, передає The Guardian.

Китай і Росія в останні роки зблизилися в рамках того, що вони називають “безмежними” відносинами, діючи як противага глобальному домінуванню Сполучених Штатів, пише видання.

У понеділок, 12 вересня, глава МЗС Китаю Ян Цзечі сказав послу Росії в Китаї Андрію Денисову, що Китай “бажає працювати з Росією, щоб постійно впроваджувати дух стратегічної співпраці на високому рівні між двома країнами”.

За його словами, йдеться про захист спільних інтересів обох сторін і сприяння розвитку міжнародного порядку “в більш справедливому і раціональному напрямку”.

Цього тижня президент Росії Володимир Путін збирається зустрітися з китайським колегою Сі Цзіньпіном в Узбекистан, нагадує видання.

Президент Китаю Сі Цзіньпін вирушить у поїздку Центральною Азією, вперше з часу пандемії. Турне китайського лідера заплановане на 14-16 вересня. Під час поїздки лідер Китаю матиме можливість зустрітись з президентом Росії Володимиром Путіним під час саміту Шанхайської організації співробітництва.

Ця зустріч стане першою з того моменту, як Москва почала своє вторгнення в Україну 24 лютого.

Читайте також

Москва намагається заручитися підтримкою Пекіна. Чого чекати від зустрічі Путіна та Сі Цзіньпіна

Перше за два роки закордонне турне лідера Китаю. Які країни відвідає Сі Цзіньпін

На початок