Українські легкоатлети Кокошко і Табашник виступили на турнірі в швейцарській Беллінцоні: результати

AP Photo/Matthias Schrader

Обидва представники України закінчили змагання поза медалями.

Українці Роман Кокошко та Катерина Табашник виступили на легкоатлетичних змаганнях Континентального туру World Athletics у швейцарській Беллінцоні.

Для стрибунки у висоту Табашник старт у Беллінцоні став другим після загибелі матері, що стала жертвою російських обстрілів Харкова. Вперше після інциденту Катерина змагалася на початку вересня в угорському місті Папа, де здобула "срібло".

Кокошко проводив свій перший турнір цієї осені. Та другий - після чемпіонату Європи в Мюнхені, де українець зупинився на етапі кваліфікації.

Серед головних конкуренток Табашник були чинна чемпіонка світу з Австралії Елеанор Паттерсон, бронзова медалістка світової першості в Юджині, італійка Елена Валлотігара та бронзова призерка ЧС-2022 у приміщенні Надєжда Дубровіцкая з Казахстану.

Кокошку належало змагатися з дворазовим чемпіоном світу, американцем Джо Ковачем, його співвітчизником, дворазовим олімпійським чемпіоном та володарем чинного світового рекорду Раяном Краузером та новоспеченим віцечемпіоном Європи Арміном Сінанчевичем із Сербії.

Як виступили українці

Табашник у Беллінцоні з першої спроби перестрибнула бар'єри висотою 1.77 та 1.81 метра. Наступну позначку - 1.85 м - вона подолала з другої спроби.

Катерина зупинилися на рубежі 1.88 метра. Результату в 1.85 м українці вистачило, аби посісти на турнірі підсумкове сьоме місце. "Золото" здобула чинна чемпіонка світу Паттерсон, що за спробами випередила Валлортігару на позначці в 1.91 м.

Свій найкращий результат на швейцарському турнірі Кокошко показав з другої спроби, штовхнувши снаряд на 19.52 метра. Цей показник став для Романа другим найслабшим цього сезону, після поштовху на 19.10 метра на змаганнях у бразильському Сан-Паулу.

"Золото" врешті здобув Ковач. У боротьбі за перше місце він випередив Краузера на 19 сантиметрів із результатом у 22.19 м.