Іспанія U19 в овертаймі розгромила Португалію U19 та стала чемпіоном юнацького Євро з футзалу

UEFA

Чим закінчився фінал юнацького чемпіонату Європи з футзалу.

Збірна Іспанії U19 - 2-разовий чемпіон Європи з футзалу! У фіналі Євро-2022 іспанські футзалісти здолали команду Португалії U19.

Португальці та іспанці стали фіналістами юнацького Євро за підсумками півфінальних матчів. Збірна Португалії завдала поразки команді України U19, тоді як Іспанія лише в овертаймі перемогла Польщі, хоча й забила три голи у додаткові 10 хвилин ігрового часу.

Для Іспанії це був другий фінал на юнацькому Євро з футзалу. На дебютному розіграші турніру іспанці здолали команду Хорватії, яка припинила виступи ще за підсумками групової стадії. Португалія U19 натомість замість півфіналу тепер мала можливість зіграти у фіналі, причому до останньої гри на турнірі мала 100% показник перемог.

Іспанія дуже швидко вийшла уперед, забивши гол на початку другої хвилини - відзначився Карраско. Однак через п'ять хвилин рахунок став рівний: португальці заробили пенальті, який реалізував Рубен Тейшейра.

На перерву команди пішли за переваги Іспанії U19 - другий гол у матчі забив Морено. Цей рахунок тримався 20 хвилин, однак Португалії U19 вдалося вдруге його зрівняти - м'яча у свої ворота зрізав іспанський футзаліст Червіньйо.

За підсумками 40 хвилин ігрового часу команди закінчили з рахунком 2:2, тож мали зіграти овертайм - два тайми по п'ять хвилин.

Саме у додатковий час Іспанії U19 вдалося здобути перемогу. У першому овертаймі іспанці змогли двічі відзначитися у воротах португальців, після чого у другій 5-хвилинці поставили крапку у поєдинку.

Футзал. Євро U19. Фінал

Іспанія U19 - Португалія U19 6:2 (додатковий час.)

Голи: Карраско, 2, Морено, 17, Гарсія, 42, Рівера, 45, Червіньйо, 47, Ордоньєз, 49 - Тейшейра, 7 (пенальті), Червіньйо, 37 (автогол)

ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022